06.12.2017. 07:47

Zemgus Girgensons šosezon bija izlaidis trīs mačus traumas dēļ un nospēlētājās 24 spēlēs, kurās pārsvarā darbojās ceturtajā maiņā, guvis trīs punktus, bet šonakt pirmoreiz palika ārpus pieteikuma trenera lēmuma dēļ. Debiju „Sabres” sastāvā toties piedzīvoja pirms divām dienām iemainītais uzbrucējs Skots Vilsons.

„Sabres” izdevās pirmajai izvirzīties vadībā pēc Benuā Pulio vārtu guvuma otrajā periodā, gūstot vārtus mazākumā, kad izdevās kopā ar Raienu O`Railiju aizskriet pretuzbrukumā divi pret vienu. Pēc dažām minūtēm gan „Avalanche” atkal spēlēja vairākumā, un šoreiz NHL mēneša labākais spēlētājs Neitans Makinons to realizēja. Taču perioda izskaņā Džeiks Makeibs atkal atguva vadību Bufalo komandai.

Makinons 50. minūtē vēlreiz realizēja „Avalanche” vairākumu pēc vienkāršas ieslidošanas pretinieku zonā gar apmali, kad viņam tika ļauts ar ripu pieslidot pie pašiem vārtiem. Tikmēr „Sabres” vairākuma izspēle jau atkal bija nesekmīga – netika izmantota neviena no trim iespējām vairākumā, un šosezon kopumā Bufalo komanda realizējusi tikai desmit no 89 vairākumiem, kas ir 30. rezultāts līgā.

Taču uzvaru izdevās izcīnīt, pateicoties uzvaras vārtiem vienādos sastāvos, kad veiksme tomēr uzsmaidīja „Sabres”. Pēc Džeka Aikela metiena ripa nokļuva aizvārtē, kur to savāca Evanders Keins un uzreiz iestūma to vārtu stūrī, kuru Kolorādo vārtsargs Semjons Varlamovs nepaspēja piesegt. Aikels pēc tam vēl iemeta tukšos vārtos, nokārtojot „Sabres” uzvaru ar 4:2.

Šī bija „Sabres” tikai otrā uzvara pēdējās 13 spēlēs un izdevies pārtraukt četru zaudējumu sēriju. Austrumu konferencē Bufalo gan tāpat saglabā pārliecinošu pēdējo vietu, par sešiem punktiem atpaliekot no priekšā esošās Otavas un Floridas, tāpat Bufalo ir pēdējā vietā visas līgas mērogā, par punktu atpaliekot no Rietumu konferences vājākās komandas „Coyotes”.

„Sabres” nākamā spēle būs pēc trim dienām pret Čikāgas „Blackhawks”.

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063