28.10.2015. 07:28
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcīnīja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

• Girgensons un «Sabres» saņem kārtīgu pērienu no «Canadiens» 2015. g. 24. oktobris
  • «Lightning» treneris Kūpers: Gudļevskis bija fantastisks 2015. g. 25. oktobris

Aizvadītajā mačā «Sabres» ar rezultātu 4:3 pagarinājumā apspēlēja Filadelfijas «Flyers» hokejistus.

Latviešu uzbrucējs ar precīzu metienu izcēlās papildlaika trešajā minūtē, kad realizēja izgājienu viens pret vienu. Šis latvietim bija pirmais vārtu guvums un pirmais rezultativitātes punkts jaunajā NHL sezonā.

Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izdarīja 5 metienus pa vārtiem, pielietoja 2 spēka paņēmienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar precīziem metieniem «Sabres» komandā izcēlās arī Džeiks Makeibs, Tailers Eniss un Džeimijs Makdžins.

Citā NHL otrdienas mačā latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas «Lightning» ar rezultātu 0:2 piekāpās Sentluisas «Blues» vienībai.

«Lightning» vārtus šajā spēlē sargāja Bens Bišops, kas atvairīja 22 no 24 pretinieku metieniem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Lightning» ar 12 punktiem 10 mačos atrodas piektajā vietā, bet «Sabres» ar sešiem punktiem ieņem 14.pozīciju.