01.06.2015. 22:14
NHL komandas Bufalo "Sabres" latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons intervijā kluba oficiālajā mājaslapā izteica cerību, ka jaunajam galvenajam trenerim Denam Bailsmam būs aizraujoši strādāt ar "Sabres" komandu.

Girgensons atzīst, ka komandas jauno galveno treneri saticies vien uz mirkli un paguvis tikai sasveicināties, tādējādi tuvāka iepazīšanās vēl tikai gaidāma.

"Esmu par viņu daudz dzirdējis. Viņš ir izcīnījis Stenlija kausu un tas ir ievērojams sasniegums. Gaidu iespēju iepazīties ar viņu tuvāk," saka uzbrucējs. "Viņš ir strādājis ar tādiem hokejistiem kā Sidnijs Krosbijs un Jevgeņijs Malkins, kas apliecina, ka treneris māk saprasties ar augstākā līmeņa spēlētājiem. Ceru, ka gan mums, gan arī viņam būs aizraujoši strādāt ar "Sabres" komandu."

"Uz ko viņš varētu koncentrēties pirmām kārtām? Droši vien viņš pievērsīs uzmanību visam, sākot no mūsu aizsardzības zonas, kas bija mūsu lielākā problēma pagājušajā sezonā un kas mums ir jāuzlabo."

Zemgus piebilst, ka pašlaik ir atsācis treniņus pēc rehabilitācijas posma, kas bija nepieciešams pēc sezonas laikā gūtā potītes savainojuma. "Ceru uz labu un ilgu vasaru, labiem treniņiem."

Izmantotie resursi:sabres.nhl.comSporta komplekss Ķeizarmežs Ezermalas 30, Rīga, LV-1014
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties