18.02.2015. 07:28
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas mačā piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

• Girgensona «Sabres» savā laukumā piekāpjas «Flyers» 2015. g. 16. februāris
  • Girgensons un «Sabres» cieš kārtējo neveiksmi NHL mačā 2015. g. 11. februāris

Aizvadītajā mačā «Sabres» ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienos piekāpās Ņūdžersijas «Devils» vienībai.

Latvietis ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešās trešdaļas sākumā, kad Tailers Eniss panāca neizšķirtu - 1:1.

Girgensons laukumā pavadīja 22 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas 57 NHL čempionāta spēlēs Girgensons izcēlies ar 14 precīziem metieniem, 13 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -17.

Nākamo maču Teda Nolana padotie aizvadīs naktī uz piektdienu, spēkojoties ar Filadelfijas «Flyers» hokejistiem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 36 punktiem 57 cīņās atrodas pēdējā 16.vietā.