17.02.2016. 05:52

, LSM.LV - Sports

Girgensons pret "Sabres" tuvākajiem konkurentiem Austrumu konferencē spēlēja nepilnas 17 minūtes (16:45), vienreiz meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pirmajā trešdaļā Girgensons asistēja Metam Molsonam vienīgo "Sabres" vārtu guvumā, savukārt izlīdzinājumu Otavas klubam jau minūti vēlāk panāca Raiens Dzingels. Kreigs Andersons "Senators" vārtos atvairīja 38 metienus, savukārt pēcspēles metienos laukuma saimniekiem uzvaru nodrošināja Bobijs Raiens.

Girgensons šosezon 47 spēlēs ir guvis piecus vārtus un septiņas reizes piespēlējis.

"Sabres" Otavā spēlēja bez uzbrucēja Evandera Keina, kuru komandā sodīja ar vienas spēles diskvalifikāciju par treniņa nogulēšanu pirmdien pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēles apmeklēšanas. Iepriekšējās sešās spēlēs Keins guva piecus vārtus.

Ar 58 spēlēs gūtiem 53 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferences turnīra tabulā. Nākamajā spēlē Bufalo klubs piektdien spēlēs viesos pret Kolumbusas "Blue Jackets", kas Austrumos ir 15.vietā.