06.11.2016. 04:06

Zemgus Girgensons šonakt laukumā pavadīja 13:07 minūtes, spēlējot „Sabres” nomināli trešajā maiņā ar Semu Reinhārtu un Taileru Enisu. Girgensons izdarīja divus metienus pa vārtiem, vienreiz pielietoja spēka paņēmienu, taču uzvarēja tikai trīs iemetienos no 11.

Šodien nopelnītā rezultatīvā piespēle Girgensonam bija trešā šosezon un kopumā viņam 11 spēlēs četri punkti (1+3). Tāpat šonakt Girgensons savā rēķinā ierakstīja pozitīvu lietderības koeficientu plus viens, kamēr viņa komanda guva ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

„Sabres” uzvaru izcīnīja pār Otavas „Senators”, Atlantijas okeāna divīzijas otrās vietas īpašnieci. Otavas komandas rindās bija atgriezies Kreigs Andersons, kura sievai nesen tika konstatēts vēzis. Taču šajā spēlē pieredzējušais Andersons nedaudz palika „Sabres” vārtsarga Robina Lēnera ēnā. Lēners pirmajā un otrajā periodā izcēlās ar vairākām iespaidīgām epizodēm, ieskaitot brīdi, kad viņš ar pamanījās špagatā atvairīt ripu ar nūju.

Lēners vienīgos vārtus ielaida 23. minūtē, kad viņu pārspēja Maiks Hofmans, realizējot vairākumu, ko „Sabres” bija nopelnījusi par sešu laukuma spēlētāju vienlaicīgu sūtīšanu uz ledus. Minimālais 1:0 saglabājās līdz pat trešā perioda sākumam, kad Kails Okposo pielaboja Džeika Makeiba mestās ripas lidojuma virzienu.

Savukārt 49. minūtē uzvaras vārtus nokārtoja Girgensona maiņa. Latviešu uzbrucējs savāca ripu pie laukuma stūra un bez vilcināšanās izdarīja metienu vārtu virzienā. Diez vai viņš bija cerējis gūt vārtus pats, taču plāns nostrādāja tik un tā, jo ripu vārtu priekšā savāca Reinhārts un ar atkārtotu mēģinājumu iebakstīja vārtos.

Rezultāts vairs nemainījās, lai gan „Sabres” aizsargs Dmitrijs Kuļikovs ar nūju netīšām pārsita pretiniekam seju un atstāja komandu mazākumā uz četrām minūtēm. Mazākums tika izturēts, taču „Sabres” pēc tam nepaveicās ar ripas iemešanu pretinieku tukšajos vārtos. Lai nu kā, gūta uzvara ar 2:1, un šobrīd „Sabres” ar 12 punktiem 11 spēlēs ieņem desmito vietu Austrumu konferencē.

Vārti: 22:42 Hofmans (Raiens, Kārlsons) (vair.) 1:0, 41:07 Okposo (Makeibs, Lāšons) 1:1, 48:22 Reinhārts (Girgensons, Ristolainens) 1:2Metieni: 33:32Soda minūtes: 2:8Vārtsargi: Kreigs Andersons – Robins Lēners

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...