08.11.2014. 07:53
NHL regulārā čempionāta kārtējā spēlē pagājušajā naktī Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” komanda savā laukumā ar 2:3 piekāpās Edmontonas „Oilers”.

20 gadus vecais Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieka metienu, uzvarēja 42% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Otrās trešdaļas 26. sekundē Girgensons asistēja Metam Mulsonam, kurš atklāja spēles rezultātu, bet jau pēc nepilnas minūtes īro Pakarinens panāca izlīdzinājumu. Lai gan trešā perioda sākumā Drjū Stafords atguva mājiniekiem vadību, spēles pēdējās desmit minūtēs Marks Arkobello un Boids Gordons nosvēra kausus par labu "Oilers" uzvarai.

Girgensons šajā sezonā aizvadījis 15 spēles, izceļoties ar diviem gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, kā arī nopelnot četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā „Sabres” komanda ar astoņiem punktiem 15 mačos ieņem pēdējo, 15. vietu. Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs naktī uz svētdienu, kad savā laukumā uzņems Pitsburgas "Penguins" hokejistus.

Spēle Rezultāts Līderi
Oilers – Sabres 3:2 Pursels 0+2 Fāsts (31/29)
Blue Jackets – Hurricanes 2:3 (pag.) Hartnels 2+0 Dženers 0+2 - V. Rasks 1+1 Vords (31/29)
Devils – Red Wings 2:4 Kronvals 1+1 Hovards (17/15)
Capitals – Blackhawks 3:2 Juhansons 1+1 Burakovskis 1+1 Niskanens 0+2 Holtbijs (40/38)
Coyotes – Ducks 3:2 (p.m.) M. Smits (39/37) - Andersens (25/23)

Izmantotie resursi:nhl.com