28.12.2017. 07:44

„Sabres” aizvadīja 11 spēles pirms Ziemassvētku pauzes, svinot trīs uzvaras, ka arī trīs reizes izcīnot vienu punktu par zaudējumu papildlaikā. Šodien komanda viesojas Ņujorkā pie „Islanders”. Otrajā periodā Džeisons Čimera tika pie atlēkušās ripas un izvirzīja mājiniekus vadībā – 0:1, taču jau pēc sešām minūtēm „Sabres” panāca izlīdzinājumu – Džeiks Aikels no aizvārtes piespēlēja Zemgum Girgensonam, vārtsargs nepaspēja piesegt tuvo stūri un latviešu uzbrucējs trešo reizi sezonā ieraidīja ripu vārtos – 1:1.

Trešā perioda vidū viesi izvirzījās vadībā pēc Kaila Okposo vārtu guvuma - 2:1, taču 1:09 minūti pirms pamatlaika beigām Džošs Beilijs izlīdzināja rezultātu - 2:2, lai gan tiesnešiem bija jānoskatās atkārtojumu lai pārliecinātos, ka ripa tiešām šķērsojusi vārtu līniju. Papildlaiks ilga 1:08 minūti – Metju Barzals uzsāka sologājienu no savas zonas, piebrauca tuvāk vārtiem un meta no vidējās distances - 2:3.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 14:14 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un pielietoja četrus spēka paņēmienus. Šosezon uzbrucējs aizvadījis 32 spēles, kurās guvis sešus (3+3) punktus, atzīmējoties ar vārtiem divos mačos pēc kārtas.

„Sabres” ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē ar deviņām uzvarām 27 mačos, no „play-off” zonas komandu šķir 18 punkti. Nākamo spēli Bufalo aizvadīs naktī uz 30. decembri pret Ņūdžersijas „Devils”.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...