12.12.2014. 07:52
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēlē izcīnīja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā mačā  Teda Nolana padotie ar rezultātu 4:3 savā laukumā apspēlēja Kalgari «Flames» vienību.

Trešā perioda astotajā minūtē Girgensons ar savu vienīgo metienu spēlē izlīdzināja rezultātu 3:2, bet 13. minūtē rezultatīvi piespēlēja Metam Moulsonam uzvaras vārtu guvumā.

Moulsons šajā spēlē guva vārtu un tika atzīts par mača pirmo zvaigzni, kamēr Girgensons izpelnījās trešās zvaigznes titulu. Komandas rezultatīvākais spēlētājs Tailers Eniss izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

«Sabres» otrajam rezultatīvākajam spēlētājam Girgensonam šobrīd ir deviņi vārti un septiņas piespēles. Spēlē pret «Flames» viņš laukumā pavadīja 21 minūti un 16 sekundes vienīgais komandā nopelnot lietderības koeficientu +3.

Bufalo komanda, kam šī bija astotā uzvara pēdējās 11 spēlēs, saglabā priekšpēdējo - 15. vietu NHL Austrumu konferencē no pirmā astoņnieka atpaliekot septiņus punktus.