27.09.2013. 11:03
Nacionālās hokeja līgas klubs Bufalo "Sabres" savā mājaslapā paziņojis, ka somu uzbrucējs Joels Armija pēdējā pārbaudes spēlē ir salauzis roku. Laika periods, cik ilgi Armija nevarēs iziet laukumā, pagaidām neesot zināms.

Sestajā no septiņām pirmssezonas pārbaudes spēlēm Bufalo "Sabres" ar rezultātu 3:0 atkārtoti pieveica Kolumbusas "Blue Jackets". Latvijas izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons ar metienu tukšos vārtos pielika spēlei punktu, bet kādā epizodē otrajā trešdaļā savainojumā iedzīvojās 20 gadus vecais labās malas uzbrucējs Joels Armija.

Pēc komandas treniņa "Sabres" galvenais treneris Rons Rolstons apstiprināja, ka somam ir lauzta roka. "Katru spēli viņa sniegumā varēja redzēt progresu, un domāju, ka pēdējā spēle bija viena no viņa labākajiem mačiem pirmssezonas periodā," teica Rolstons. Līdzšinējo karjeru 2011.gada NHL drafta 16.numurs pavadīja Somijas klubā Pori "Assat".

Vienā no iepriekšējām pārbaudes spēlēm pret Toronto "Maple Leafs" savainojumus guva vēl divi uzbrucēji. 24 gadus vecajam labās malas uzbrucējam Korijam Tropam tika salauzts žoklis, un amerikānis nevarēs spēlēt no piecām līdz sešām nedēļām. Kreisās malas uzbrucējam Markusam Folinjo tika konstatēts ķermeņa augšdaļas savainojums, taču Rolstons prognozēja, ka 22 gadus vecais spēlētājs būs ierindā uz regulārās sezonas atklāšanas maču Detroitā.

Savainots bija arī centra uzbrucējs Koudijs Makormiks, bet viņš laukumā, visticamāk, atgriezīsies jau šonakt, kad "Sabres" pēdējā pārbaudes spēlē tiksies ar Karolīnas "Hurricanes". Korijs Trops pagājušajā sezonā pārstāvēja "Sabres" fārmklubu, bet ilgstoša savainojuma dēļ Amerikas Hokeja līgā nospēlēja tikai sešus mačus. Makormiks "Sabres" rindās aizvadīja astoņas spēles, savukārt Folinjo piedalījās 47 no 48 regulārās sezonas cīņām un tika pie 18 (5+13) rezultativitātes punktiem.

Zemgus Girgensons, kurš galvenokārt ticis izmantots kā kreisās malas uzbrucējs, starpsezonā ir guvis trīs vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, kopā ar jau pieminēto Folinjo esot starp komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem. "Sabres" treniņnometnes sastāvā joprojām palikuši 28 spēlētāji - divi vārtsargi, astoņi aizsargi un 18 uzbrucēji.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League