( ! ) Notice: getimagesize() [<a href='function.getimagesize'>function.getimagesize</a>]: Read error! in /var/www/clients/client11/web34/web/in_site/modules/output/textlist_content/one.php on line 330
20.04458213112include( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/templates/output/inner-news.tpl' )../output.class.php:263
30.05418290656include( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/modules/output/textlist_content.php' )../_functions.php:128
40.06238332952include( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/modules/output/textlist_content/one.php' )../textlist_content.php:83
50.94728373600getimagesize ( )../one.php:330

01.01.2015. 03:46
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē naktī uz ceturtdienu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 1:5 savu līdzjutēju priekšā (19 070 skatītāju) piekāpās Tampabejas «Lightning» komandai.

20 gadus vecais latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 10 no 14 iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3, kas bija sliktākais rādītājs komandā.

Vienīgos vārtus «Sabres» labā guva komandas rezultatīvākais spēlētājs Tailers Eniss. Pirmās trešdaļas 13. minūtē vairākumā viņš panāca neizšķirtu rezultātu 1:1. Tobrīd laukumā atradās arī Girgensons.

Tikmēr uzvarētāju rindās vienu precīzu metienu izpildīja un trīs rezultatīvas piespēles veica Ondrejs Palāts, kurš tika nosaukts par spēles spožāko zvaigzni.

«Lightning» vārtus sargāja latvieša Kristera Gudļevska konkurents krievu vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, kas šajā mačā atvairīja 10 pretinieku mestās ripas.

Nākamo spēli Teda Nolana vadītā vienība aizvadīs naktī uz sestdienu, kad savā laukumā uzņems Floridas «Panthers».

Girgensons šosezon aizvadītajās 38 spēlēs guvis 11 vārtus un veicis 9 rezultatīvas piespēles. Ar nopelnītiem 20 punktiem viņš ir komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» hokejisti ar 38 spēlēs izcīnītu 31 punktu šobrīd ieņem priekšpēdējo, 15 vietu, kamēr «Lightning» iegūtie 52 punkti 39 mačos dod līdervienības godu.