26.06.2015. 16:24
Latvijas futbola izlases aizsargs Vladislavs Gabovs pievienojies Polijas komandai Kelces «Korona», kurā jau spēlē arī pussargs Aleksandrs Fertovs, pavēstījusi spēlētāja pārstāvētā aģentūra «BR-Sport».

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Par Gabova došanos uz Polijas klubu un medicīnisko pārbaužu veikšanu tika vēstīts jau agrāk šonedēļ, bet tagad līgums noslēgts oficiāli.

Iepriekšējos divus gadus Gabovs aizvadīja četrpadsmitkārtējās Latvijas čempiones Rīgas «Skonto» sastāvā, bet februārī pievienojās Krievijas Nacionālās līgas, kas ir pēc spēka otrā stiprākā, klubam Saratovas «Sokol». Tā sastāvā viņš laukumā izgāja piecos mačos.

Gabovs 2013.gadā tika atzīts par Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionāta sezonas labāko aizsargu.

Pirms tam labās malas aizsargs spēlējis tādās vienībās kā «Metta»/«Latvijas Universitāte», «Ventspils», Daugavpils «Dinaburg» un «Daugava», tāpat divus gadus viņš pārstāvējis Igaunijas komandu Tallinas TVMK sastāvā.

«Ventspils» sastāvā Gabovs ir kļuvis par valsts čempionu, kā arī divas reizes izcīnījis Latvijas kausu futbolā.

Gabovs 17 spēles aizvadījis arī Latvijas futbola izlases sastāvā, piedaloties piecos no sešiem līdz šim aizvadītajiem 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mačiem.

Tikmēr Fertovs pagājušās sezonas pirmo pusi aizvadīja bez kluba, bet janvārī pārgāja uz «Korona» vienību, noslēdzot vienošanos līdz jūnija beigām ar iespēju to pagarināt vēl uz gadu.

Nesen 28.dzimšanas dienu atzīmējušais Fertovs pagājušā gada sākumā pievienojās Ukrainas čempionāta komandai «Sevastopol», noslēdzot vienošanos uz diviem ar pusi gadiem. Tomēr vasarā pēc Krimas okupācijas klubs pārtrauca savu darbību, bet futbolisti tika pasludināti par brīvajiem aģentiem.

Kopumā viņš Ukrainas komandas rindās aizvadīja deviņas spēles, izceļoties ar trim vārtu guvumiem, bet jaunās sezonas pirmajā pusē Latvijas izlases pamatsastāva futbolistam tā arī neizdevās atrast jaunu komandu.

Tikmēr «Korona» sastāvā viņš pussezonas laikā kļuva par stabilu pamatsastāva spēlētāju, piedaloties 18 mačos.

Fertovs ir «Skonto» kluba sistēmas audzēknis, kurš «Skonto» pirmajā komandā spēlēja kopš 2008.gada līdz aizbraukšanai uz Ukrainu. Latvijas izlasē pussargs līdz šim aizvadījis 34 spēles, ar vārtu guvumiem neizceļoties.

Ar Latvijas futbolistiem bagāti pārstāvētajā Polijas čempionātā «Korona» nesen aizvadītajā sezonā ierindojās 11.vietā 16 vienību konkurencē.Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties