27.05.2013. 18:32
Sezonas otrajā «Grand Slam» turnīrā - Francijas atklātajā čempionātā - šovakar dalību uzsāk latviešu tenisists Ernests Gulbis.

Pasaules ranga 40. vietā esošais Gulbis pirmajā kārtā ar tiekas ar Brazīlijas tenisistu Rožeriu Dutru da Silvu, kurš pasaules rangā ieņem 94. vietu.

Video tiešraidei variet sekot līdzi šeit

Pirmajā setā Gulbim jau otrajā geimā izdevās lauzt brazīlieša servi, bet nākamajā geimā izvirzīties vadībā ar 3-0. Vēlreiz latvietim pretinieka servi izdevās lauzt arī sestajā geimā, tādējādi panākot 5-1, bet nākamajā geimā Gulbis pielika punktu setam.

Otrais sets iesākās līdzīgā cīņā, turklāt ceturtajā geimā Dutra Silva bija tuvu tam, lai uzvarētu pie Gulbja serves, tomēr latvietis atspēlējās, bet devītajā geimā beidzot lauza brazīlieša servi. Jau nākamajā geimā Gulbis varēja pabeigt setu, taču zaudēja savu servi un seta uzvarētāja noskaidrošana tika atlikta uz taibreiku., kurā Latvijas tenisists izrādījās pārāks ar 7:4.

Trešajā setā jau pirmajā geimā Dutra Silva ieguva trīs breikbumbas un izmantoja pirmo no tām, bet jau nākamajā geimā Gulbim izdevās atspēlēties. Arī trešajā geimā brazīlietim bija viena breikbumba, tomēr latvietis to atspēlēja un uzvarēja geimu, bet ceturtajā geimā nobreikoja pretinieku un izvirzījās vadībā ar 3-1.

Informācija tiks papildināta...

Turnīra otrajā kārtā šī pāra uzvarētājam pretī stāsies čehs Tomāšs Berdihs vai mājinieks Gaels Monfīss.

Gulbis Francijas atklātajā čempionātā startē jau septīto reizi. 2008. gadā viņš prata sasniegt ceturtdaļfinālu, bet pirms gada  Gulbis pirmās kārtas cīņā piecos setos zaudēja krievam Mihailam Kukuškinam.

Latvijas Petanka sporta federācija Latvijas Petanka sporta federācija "Valgunds", Ropažu n., LV-2135