13.11.2014. 17:07
Kristaps Porziņģis vairāku skautu vērtējumā tiek uzskatīts par labāko ārzemnieku 2015. gada NBA draftā, trešdien, 12. novembrī, paziņoja ESPN "Insider" dibinātājs Čads Fords (Chad Ford).

Četrdesmit trīs gadus vecais Fords ir viens no pazīstamākajiem basketbola apskatniekiem ASV. Kanzassitijā dzimušais žurnālists pirms 20 gadiem ieguva vēstures bakalaura grādu Braiema Janga Universitātē, turpinājumā akadēmisko bagāžu papildinot Džordža Meisona un Džordžtaunas universitātēs. Strādājis Apvienoto Nāciju misijā Ziemeļīrijā. Dzīvo Havaju salās.

Fords kopā ar Džeisonu Pīriju 1996. gadā izveidoja mājas lapu sportsTalk.com, kura 2001. gadā tika pārdota Konektikutā bāzētajam sporta žurnālistikas milzim ESPN un tika pārdevēta par “Insider” (Savējais). Fords labi pārzina NBA aizkulises, īpaši jauno spēlētāju atlases jautājumus, gaidāmos darījumus un starptautiskā basketbola aktualitātes. Desmit gadu laikā “Insider” ziņām sāka sekot vairāk nekā 1 miljons abonentu.

Trešdien ņujorkietis Deivs apskatniekam uzdeva jautājumu: “Kuram spēlētājam, neskaitot Madeju (Mudiay) un Okaforu, ir labākās izredzes atkārtot Džoela Embīda panākumus, pakāpjoties uz augstāku vietu NBA draftā?”

Fords atbildēja: “Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņģim. Vairāki man pazīstami starptautiskie skauti uzsver, ka viņš ir labākais drafta kandidāts. Paskatīsimies, ko viņš šosezon paveiks Spānijā. ACB līgā viņš vidēji 21 minūtē gūst astoņus punktus un izcīna 3,7 atlēkušās bumbas. Tie nav milzīgi skaitļi, taču, ņemot vērā līgas līmeni un Porziņģa vecumu, rādītāji ir pieklājīgi.”

Izmantotie resursi:Chat: Chat with Chad Ford - SportsNation - ESPNCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties