01.07.2015. 10:32

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Meklējot sastāva papildinājumu, Jelgavas klubā izvērtēja gan jaunus, gan pieredzējušus futbolistus tiklab no Eiropas, kā arī Āfrikas valstīm. Salīdzinājumā ar citiem kandidātiem Suškina spēles kvalitāte bija visaugstākā, turklāt 24 gadus vecajam spēlētājam ir Krievijas otrās spēcīgākās līgas spēļu pieredze, pastāstīja Vuguls. Ļoti labi Suškins sevi parādījis kluba komandu iekšējā pārbaudes spēlē, turklāt arī viņa pozitīvās rakstura iezīmes FK "Jelgava" vadību pārliecināja par futbolista veiksmīgu iekļaušanos sastāvā.

Vuguls gan atzina, ka īpaši lielu izvēles iespēju nebija, jo nobriedis augsta līmeņa futbolists spēlēt uz Latviju nebrauks. Futbolisti Latvijā cenšas sevi labi parādīt, lai pie pirmās iespējas dotos uz augstāka līmeņa futbola valsti.

Atbildes spēli Bulgārijā FK "Jelgava" aizvadīs pēc nedēļas. Ja Latvijas klubs būs pārāks divu spēļu summā, nākamajā kārtā būs jāspēlē pret Tallinas "Flora" vai Maķedonijas klubu "Rabotnički". Iekļūšanai Eiropas līgas grupu kārtā jāpārvar trīs kvalifikācijas kārtas un tai sekojošā izslēgšanas kārta.Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties