31.08.2017. 06:36

Nakts iesākās ar Dominikānas Republikas un pamatā no G līgas spēlētājiem veidoto ASV izlasi. Pēc pirmā puslaika amerikāņi bija ieguvuši desmit punktu handikapu (38:28), ko bez liekām galvassāpēm noveda arī līdz drošai uzvarai - 72:56. ASV izlase šajā spēlē spēja pūt pārāka katrā ceturtdaļā. Teksasas "Legends" spēlētājam Vendelam Viljamsam šonakt 15 gūti punkti.

Otrajā mačā mājiniece Urugvaja pēc 30 nospēlētām minūtēm bija ieguvusi graujošu 27 punktu pārsvaru (71:44) pār Panamu. Skatu gan krietni pabojāja pēdējais ceturksnis, kura laikā panamieši atspēlēja 16 punktus, piedzīvojot zaudējumu "vien" ar -11 (68:79). Labākais šajā spēlē bija urugvajietis Džeisons Greindžers, kurš iekrāja 20 punktus, sešas atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles, kā arī divas pārķertās bumbas. Uzvara gan Urugvajai neļāva iekļūt pusfinālā. Tajā, kā vienīgā otrās vietas ieguvēja spēlēs ASV Virdžīnu salu izlase (pateicoties izlozei, kas noteica, ka Final Four iekļūs tieši B grupas otrā vieta).

Pusfinālā, kas norisināsies Argentīnas pilsētā Kordovā, savā starpā tiksies ASV ar ASV Virdžīnu salu izlasi, kā arī Meksika ar Argentīnas valstsvienību.