25.06.2017. 16:00

Rodžers Federers Vācijas jaunajam talantam pērn Hallē zaudēja pusfinālā – 6:7(4), 7:5, 3:6. Šodien Šveices tenisists iespaidīgi revanšējās, tikai 53 minūtes ilgušajā finālā graujošo uzvaru nopelnot ar lielisku spēli uzņemšanā un sekmēm garajās izspēlēs, kā arī paša precīzu servēšanu.

Aleksandrs Zverevs šodien servēja sliktāk, nekā to darīja turnīra pirmajos četros mačos (līdz finālam nobreikots tikai divas reizes) un retāk tika pie viegliem punktiem ar servi. Tikmēr izspēlēs, kurās bija daudz sitienu, Sašam uzkrītoši lielas problēmas spēlē pie tīkla, kur viņam gan neprecizitātes ar "volley" sitieniem, gan bieži iekrišana uz apvedošajiem sitieniem. Zverevam "tīkla punktos" tikai 2/9 precizitāte, kamēr Federeram 10/14.

Zverevs 1. setā vienīgo geimu ieguva pie rezultāta 0:4, turklāt piektajā geimā servi nosargāja no 0:30. Savukārt 2. setā vienīgais breiks notika sestajā geimā. Zverevam visā mačā bija tikai viena breikbumba, kuru Federers 2. seta sākumā atspēlēja ar labu pirmo servi. Federeram pirmās serves punktos šodien teju perfekta precizitāte: 26/28.

Federers šonedēļ Vācijā apspēlēja abu brāļus Zverevus, turklāt vieglāks mačs viņam bija pret talantīgāko Sašu, kamēr Miša 2. kārtas mačā pieveikts daudz grūtākā cīņā ar rezultātu 7:6(4), 6:4.

Federers šogad uzvarējis visos četros spēlētājos finālos – "Australian Open", Indianvelsā, Maiami un Hallē. Karjeras bilance finālos viņam ir 92-47, ieskaitot 9-2 rādītāju Hallē. Tikmēr Zverevam karjeras finālu bilance ir 4-3, ieskaitot 3-1 šogad. Federers ar četriem tituliem noķēris sezonas līderi Rafaelu Nadalu, kuram šogad arī četras trofejas. Abi tenisisti ir vienīgie spēlētāji ar 9+ tituliem vienā turnīrā. Spānis šogad māla sezonas laikā noformēja trīs "La Decima", 10. reizi uzvarot Montekarlo, Barselonā un "French Open".

Piezīme: turnīram no 2015. gada ir "ATP World Tour 500" statuss, iepriekš tas bija 250 punktu turnīrs.

Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA