17.04.2012. 22:36

Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā KHL komanda Omskas Avangard otrdien Maskavā ar 1:0 pārspēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītos Dinamo hokejistus, līdz ar to izvirzoties vadībā finālsērijā ar 2:1. Vienīgos vārtus guva Aleksandrs Perežogins.

Dinamo savā laukumā kontrolēja spēles sākumu, tomēr 13.minūtē Aleksandrs Perežogins guva vārtus Omskai, raidot ripu starp Aleksandra Jerjomenko kājsargiem. Interesanti, ka Perežogins pa ripai iemetis katrā no trim finālsērijas spēlēm.

Dinamo turpināja aktīvi uzbrukt, tomēr lieliska bija Avangard aizsardzība. Tieši Georgijs Pujacs vairākkārt izjauca gana bīstamus maskaviešu uzbrukumus. Dinamo izmisīgi centās atspēlēties, īpaši trešajā periodā, kad vairākas reizes spēlēja vairākumā, tomēr ripu vārto iedabūt neizdevās. Pēdējā minūtē vārtus atstāja Jerjomenko un sešatā pret četriem Dinamo ielauzās Avangard zonā, radot bīstamu situāciju – Kari Ramo glāba komandu, palīdzot izcīnīt otro uzvaru fināla trīs spēlēs – 1:0.

Ramo kopumā atvairīja 31 mājinieku metienu, bet Jerjomenko tika galā ar 20 no 21 Avangard raidījuma. Georgijs Pujacs spēlēja 20:29 minūtes un vienu reizi meta pa vārtiem.

Finālsērijas ceturtā spēle notiks ceturtdien turpat Maskavā.