14.11.2014. 21:24
Šovakar Eiropas čempionāta atlases turnīra tiek uzsākta ceturtā spēļu kārta, kurā Vācija spēkojas pret Gibraltāru, kura aizvada savu pirmo atlases ciklu UEFA sistēmā, skoti uzņem Īrijas izlasi, bet Portugāle cenšas gūt savu otro uzvaru, sagaidot grupas relatīvo pastarīti Armēnijas izlasi.

21:58 Dāņu aizsargi pārkombinējas laukuma vidusdaļā, kas noved pie serbu pretuzbrukuma un lieliska sitiena pāri galvai, taču vārtsargs šo kļūdu tomēr labo.

21:56 Gibraltārs pagaidām turās. Pēc desmit minūtēm Vācijas uzbrukumu rezultāts 0:0. Sliktās ziņas - vēl jāspēlē 80 minūtes.

21:51 Līdz pirmajiem vārtiem ilgi nebija jāgaida - Tošičs izvirza serbus vadībā pret Dāniju.

21:45 Septiņos stadionos izskan valstu himnas, pēdējās kopbildes veiktas. Laiks futbolam!

21:38 Lai arī bez grandiem, taču ļoti interesantas un svarīgas solās būt Serbijas-Dānijas un Ungārijas-Somijas spēles. Serbiem pēc nesmukumiem spēlē pret Albāniju situācija īpaši grūta, jo pagaidām gūts tikai viens punkts.

21:24 Vācijas izlases treneris Joakims Lēvs pieturējies pie saviem vārdiem un sākumsastāvā lielas izmaiņas nav ieviesis, sūtot cīņā labākos. Izdarīts skaidrs uzsvars uz uzbrukumu, pamatsastāvā laižot vien trīs aizsargus - Mustafu, Boatengu un Durmu. No iepriekšējās spēles (pret Īriju 1:1) sākumsastāva Vācijai iztrūkst aizsargu Matsa Hummelsa un Matiasa Gintera.

21:23 Vakara pirmajā spēlē Polijas izlase kļuva par pirmo šajā ciklā, kas sasniegusi desmit punktu robežu. Šovakar to pašu vēl var izdarīt Īrija D grupā un Rumānija un Ziemeļīrija F grupā, tiesa, no pēdējām divām to paveiks tikai viena, jo abas izlases tiksies savstarpējā mačā.

Gr. Sākums Izlases Rez. Vārtu guvēji
D 19:00 Gruzija – Polija 0:4 (0:0) Gliks 51` Krihovjaks 71` Mila 71` Miliks 90+3`
D 21:45 Vācija – Gibraltārs 1:0 Millers 12
D 21:45 Skotija – Īrija 0:0
F 21:45 Grieķija – Fēru salas 0:0
F 21:45 Ungārija – Somija 0:0
F 21:45 Rumānija – Ziemeļīrija 0:0
I 21:45 Portugāle – Armēnija 0:0
I 21:45 Serbija – Dānija 1:0 Tošičs 4`

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230