26.01.2016. 07:24
Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pagājušajā naktī ar trīs gūtiem vārtiem atzīmējās Kolumbusas „Blue Jackets” amerikāņu uzbrucējs Kems Etkinsons, bet 28. vārtus šajā sezonā guva Dalasas „Stars” kanādiešu uzbrucējs Džeimijs Benns.

Kolumbusas „Blue Jackets” savās mājās ar 5:2 pieveica Monreālas „Canadiens”. Ar trešo hat-trick NHL karjerā izcēlās Kems Etkinsons, kurš trešo ripu iemeta 25 sekundes līdz mača beigām, turklāt jau pēc tam, kad komandas biedrs Brendons Sāds bija ieraidījis ripu tukšos vārtos.

Uzvaru savā pēdējā mačā pirms Zvaigžņu spēles pārtraukuma svinēja līgas trešā labākā komanda Dalasas „Stars”, kurai janvāris nav bijis veiksmīgs mēnesis – tikai trīs uzvaras 11 spēlēs. Aizvadītajā naktī panākumu pār Kalgari „Flames” (2:1) nodrošināja Džeimija Benna un Džeisona Specas gūtie vārti, kā arī Anti Niemi 23 atvairītie metieni. Bennam šie bija 28. vārti šosezon, tādējādi viņš noķēra līgas otro labāko vārtu guvēju Aleksandru Ovečkinu, bet labākais snaiperis ar 30 gūtiem vārtiem ir Patriks Keins.

Piekto zaudējumu mājas spēlē pēc kārtas cieta Minesotas „Wild”, kas ar 1:2 „bullīšos” piekāpās Arizonas „Coyotes”. Minūti un 13 sekundes līdz pamatlaika beigām Antuāns Vermets mazākumā izglāba „koijotus” no zaudējumu, vienīgo precīzo metienu pēcspēles metienu sērijā izpildīja Entonijs Diklērs, bet Luī Domings atvairīja 34 pretinieku metienus, ceturtajā mačā pēc kārtas ielaižot ne vairāk par divām ripām.

Vēl vienā mačā Detroitas „Red Wings” izcīnīja septīto uzvaru astoņās janvārī aizvadītajās izbraukuma spēlēs. Detroitas čehu vārtsargs Petrs Mrāzeks atvairīja 27 metienus, izcīnot septīto uzvaru deviņās janvāra spēlēs. Pēdējos astoņos mačos viņš ielaida divas vai mazāk ripas. Tikmēr piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs izcīnīja Bostonas „Bruins”, uzvaras vārtus Bretam Konolijam gūstot tikai nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām.