01.06.2015. 13:07
Tuvojoties Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijai, tās dalībnieču sastāvos traumas turpina likt par sevi manīt. Klīvlendas "Cavaliers" aizsargu Kairiju Ērvingu vēl aizvien nomoka ceļgala problēmas, savukārt Goldensteitas "Warriors" spēlētājs Klejs Tompsons, par spīti komandas galvenā trenera Stīva Kera optimistiskajiem izteicieniem, vēl nav pilnībā atlabis no Rietumu konferences piektajā finālspēlē piedzīvotā smadzeņu satricinājuma.

Pēc "Warriors" treniņa, vaicāts par Tompsona veselības stāvokli un gatavību iziet laukumā jau pirmajā finālspēlē, Kers atbildējis: "Kleja veselība uzlabojas, sagaidu, ka viņš būs gatavs iziet laukumā." Saskaņā ar NBA smadzeņu satricinājumu nolikumu (NBA concussion protocol), Tompsons laukumā varēs iziet tikai gadījumā, ja pēc ārstu pārbaudēm nekas neliecinās par satricinājuma esamību.Uz žurnālistu jautājumu par spēles plānu gadījumā, ja Klejs tomēr nebūs gatavs doties laukumā, Kers atbildējis, ka īpaši neko neplāno mainīt , jo cer sagaidīt Tompsonu pilnā gatavībā doties laukumā.

Savukārt pretējā nometnē "Cavaliers" aizsargu Kairiju Ērvingu vēl aizvien vajā ceļgala sāpes, kas likušas spēlētājam izlaist jau divas spēles šī gada izslēgšanas spēlēs. Komandas galvenais treneris Deivids Blats pēc komandas treniņa izteicies, ka Kairijs lēni, bet droši progresē, treniņos arvien vairāk tiek izmēģinātas dažādas izspēles ar Kairija dalību, taču, protams, trīskārtējais "All-Star" spēļu dalībnieks vēl nav gatavs atlabis par visiem 100%. "Progress ir, taču, protams, viņš vēl nav tas pats spēlētājs, kas bija pirms šīm kājas un ceļgala traumām."

Cits traumētais "Cavs" spēlētājs Kevins Lavs, kurš gan pleca traumas dēļ savai komandai vairs nevarēs palīdzēt šajās izslēgšanas spēlēs, izteicies optimistiski par savu atlabšanas procesu: "Šī ir piektā nedēļa pēc operācijas, jūtos labi un domāju, ka būšu gatavs iziet laukumā jau nākamās sezonas atklāšanas mačā." Ņemot vērā, ka ir vēl daudz neskaidrības par Lava nākotni Klīvlendas komandā, pats spēlētājs, vismaz pagaidām, apņēmies pārstāvēt "Cavs" krāsas arī nākamajā sezonā: "Gluži kā pārējie komandas spēlētāji, vilkšu mugurā komandas formu un būšu gatavs iziet laukumā atklāšanas mačā. Jā, "Cavaliers" komandā."

Izmantotie resursi:Cavs.comESPN.comMad House, restorāns Mad House, restorāns Kaļķu 11, Rīga, LV-1050
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties