07.07.2014. 12:51
«Ghetto Family/Medsport.lv» basketbolisti no Prāgas strītbola kausa izcīņas atgriezušies ar panākumiem individuālajos konkursos. Andris Epners uzvarēja «Slam dunk» konkursā, bet Rihards Ginters triumfēja trīspunktnieku konkursā. Abos konkursos otro vietu izcīnīja Nauris Miezis.

«Ghetto Basket» ranga līdervienība ļoti pārliecinoši aizvadīja grupu turnīru. «Ghetto Family/Medsport.lv» ar 13:7 uzvarēja Spānijas «El Palo Peak», ar 14:8 - Čehijas «Yu Czech», ar 16:11 - Čehijas «Terminators», ar 19:11 - Albāniju, ar 21:3 - Čehijas «Triple Trouble».

Svētdien ceturtdaļfinālā tikai papildlaikā latvieši zaudēja nākamajiem turnīra čempioniem Polijas «Wild Snakes». «Ghetto Family/Medsport.lv» turnīrā Prāgā pārstāvēja Kristaps Jurjāns, Andris Epners, Rihards Ginters, Nauris Miezis.

Pagājušās nedēļas nogalē «Ghetto Family» izlases basketbolisti debitēja Vācijas pilsētā Ķelnē notiekošajā «5:5» formāta turnīrā uz asfalta seguma - «Germanys Reality Check». 16 komandu izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā «Ghetto Family» saveda kopā ar sacensību saimniekiem «Aachen». Lai arī spēles pirmais 12 minūšu garais puslaiks tika uzvarēts ar trīs punktu pārsvaru, pēc otrā tika fiksēts neizšķirts. Papildlaikā ar 34:33 pārāki bija Āhenes basketbolisti.

«Ghetto Family» turnīrā Ķelnē pārstāvēja Artūrs Kramiņš, Kristaps Dārgais, Jānis Kaufmanis, Roberts Stumbris, Artūrs Bricis, Edgars Krūmiņš, Kārlis Apsītis, Toms Straudovskis un Roberts Zvagūzis.