10.12.2015. 19:53
VTB Vienotās basketbola līgas šī vakara vienīgajā spēlē Krievijas klubs Krasnojarskas "Enisey" viesos ar 91:89 uzvarēja Baltkrievijas klubu Minskas "Tsmoki".

Uzvarētāju labā 21 punktus guva Tonijs Teilors, 20 punktus pievienoja Delrojs Džeimss, bet pa 13 punktiem guva Tims Olbrehts un Deniss Zaharovs. "Tsmoki" rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija melnkalnietis Ivans Marašs, kurš izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas, bet 25 punkti un 14 bumbas zem groziem bija Entonija Hiliārda kontā.

Lai gan pēc pirmās ceturtdaļas "Enisey" bija deviņu punktu pārsvars (25:16), bet vēl nepilnas trīsarpus minūtes līdz puslaika beigām viesiem bija +12 (41:29), atlikušajā laikā "Tsmoki" veica 15:4 izrāvienu un lielajā pārtraukumā devās tikai ar viena punkta deficītu (44:45).

Lielāko daļu trešās ceturtdaļas vadībā bija mājinieki, tomēr ceturtdaļas beigās vadību atkal pārņēma "Enisey" (65:61), bet pēdējās desmitminūtes sākumā viesi panāca jau +9 (70:61). Spēles turpinājumā "Enisey" izdevās nosargāt panākumu un izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas.

Abām komandām tagad ir pa piecām uzvarām un pieciem zaudējumiem un tās dala astoto vietu VTB līgas kopvērtējumā ar Ainara Bagatska, Artūra Stālberga un Kaspara Bērziņa BC "Nizhny Novgorod".

Izmantotie resursi:vtb-league.com

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128