23.09.2016. 23:54
Francijas futbola čempionātā negaidītu zaudējumu piedzīvoja PSG, kas izbraukumā piekāpās sezonas sākuma pārsteigumam "Toulouse" (0:2) un ļāva pretiniekiem pakāpties uz otro vietu.

Iepriekš neuzvarējusi trīs spēlēs pēc kārtas – 1:3 pret "Monaco", 1:1 pret "St.-Etienne" un 1:1 pret "Arsenal" -, pēdējos divos mačos PSG svinēja pārliecinošas uzvaras – 6:0 Kānā un 3:0 mājās pret "Dijon". Šķita, ka Unaja Emerija vadītā komanda atkal ir uz pareizā ceļa, tomēr praktiski spēcīgākajā sastāvā spēlējošie parīzieši šovakar saņēma kārtējo pliķi.

Pēc bezvārtu neizšķirta pirmajā puslaikā uzreiz pēc pārtraukuma PSG cieta ļoti sāpīgu triecienu. Seržs Orjē neatļauti kavēja pretinieku un nopelnīja ne tikai pendeli, bet arī otro brīdinājumu un atstāja komandu mazākumā. Tā kā tulūzieši spēlēja bez sava uzbrukuma līdera Mārtina Breitveita, kurš šosezon apņēmies par katriem gūtajiem vārtiem ziedot vienu tūkstoti eiro labdarībai, pendeli izpildīja Jans Bodižē, kurš sita pārliecinoši un aizsūtīja Alfonsu Areolā uz nepareizo pusi (1:0).

Mazākumā viesi par aizsargu pārkvalificēja Gžegožu Krihovjaku un pārkārtojās uz trīs aizsargu shēmu, augstāk flangos spēlējot Maksvelam un Anhelam Di Marijam. 57. minūtē laukumā devās Havjers Pastore, bet nākamā maiņa 70. minūtē parīziešu līdzjutējus izbrīnīja – Blēza Matuidī vietā gāja balsta pussargs Tjagu Mota. Un brazīlietim šis vakars izvērtās par īstu murgu. Vispirms viņš nopelnīja brīdinājumu, tad tikai brīnumainā kārtā netika noraidīts, bet 79. minūtē tieši viņa paviršā piespēle uzdāvināja Jimmijam Durmazam vārtu guvumu (2:0). Jāpiebilst, ka jau ceturto spēli pēc kārtas pat pieteikumā nebija Hatema Ben Arfas.

Pagājušajā sezonā "Toulouse" bija par mata tiesu no izkrišanas uz "Ligue 2", taču šobrīd pakāpusies jau uz pagaidu otro vietu. Septiņās spēlēs tulūzieši izcīnījuši 14 punktus – iepriekšējā sezonā šīs robežas sasniegšanai bija vajadzīgas 16 spēles (3-6-7, vārti 17:28).