03.08.2013. 21:40
Latvijas futbola uzbrucējs Eduards Višņakovs sestdien jau otro Polijas čempionāta spēli pēc kārtas guva divus vārtus.

Višņakovam kluba Lodzas Widzew sastāva šī bija tikai otrā spēle, bet tajās kopā gūti jau četri vārti. Valsts meistarsacīkšu jaunās sezonas trešās kārtas spēlē ar rezultātu 2:1 (1:1) pieveica Kelces Korona vienību.

Latvijas futbolists mača rezultātu atklāja astotajā minūtē, kad realizēja 11 metru soda sitienu, taču pirmā puslaika izskaņā pretinieki panāca izlīdzinājumu. Tomēr ar to spēle nebeidzās, jo 77.minūtē tieši Višņakovs izrāva savai komandai uzvaru ar 2:1.

Pateicoties otrajai uzvarai trijās spēlēs, Widzew turnīra kopvērtējumā pakāpusies uz ceturto vietu.

Kā ziņots, 23 gadus vecais uzbrucējs līgumu ar Polijas klubu noslēdza uz vienu sezonu.

Šīs gada pirmo pusi Višņakovs aizvadīja Kazahstānas komandā Karagandas Šahtjor, kuras rindās pērn kļuva par valsts čempionu. Uzbrucējs pārsvarā spēlēs iesaistījās no rezervistu soliņa, bet iepriekšējā sezonā viņa kontā bija vieni gūti vārti.

Pirms tam uzbrucējs kopš 2009.gada spēlēja Latvijas vienībā Ventspils, ar kuru 2011.gadā kļuva par valsts čempionu.

Latvijas izlasē Višņakovs līdz šim nav spēlējis, bet iepriekš viņš bija viens no U-21 valstsvienības līderiem.

Pagājušo sezonu Widzew komanda noslēdza vietējā čempionāta 13.vietā.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128