18.04.2014. 16:55
Polijā spēlējošais Latvijas futbolists Eduards Višņakovs intervijā vietējam sportam portālam Sport.pl pastāstījis par „Widzew” cerībām neizkrist no Ekstralīgas un to, ka ļoti cer sasniegt desmit gūto vārtu robežu.

Latvijas uzbrucējs Eduards Višņakovs atzinis, ka viņa pārstāvētajai komandai Lodzas „Widzew” nebūs viegli saglabāt vietu Polijas Ekstraklasē, taču cerības vēl atmestas nav: „Mums priekšā vēl septiņi mači. Visu laiku strādājam, gatavojamies nākamajai sezonas daļai. Cenšamies pielikt gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, lai vairs nebūtu tādu situāciju kā iepriekš.”

„Widzew” ir sliktākā komanda Ekstraklasē, ņemot vērā tikai izbraukumu spēles, un Višņakovs piekrīt, ka Lodzas stadionā spēlēt ir daudz patīkamāk un palīdz „līdzjutēju dopings”. Kā iespējamo neveiksmju cēloni viņš min jaunības efektu un lielu sasniegumu trūkumu.

Iepriekšējā mačā „Widzew” zaudēja ar 0:1 Ščecinas „Pogon”, un mūsu uzbrucējs neizmantoja teju ideālu iespēju gūt vārtus. „Žēl, ka neizdevās iesist, jo tādas iespējas ir jāizmanto,” saka Višņakovs. „Tas noteikti būtu pamodinājis komandu, taču daudziem labiem futbolistiem sanāk tādas situācijas. Nebiju koncentrējies tobrīd, jo nemaz negaidīju, ka bumba var nonākt pie manis. Domāju, ka vārtsargs izsitīs bumbu, bet tā nokrita tieši pie manām kājām.”

„Grūti arī pateikt, kas tagad par vainu. Sezonas sākumā viss, ko situ, gāja vārtos, tagad nekā. Nu ko... Jāturpina strādāt un jācer, ka sezonas noslēdzošajā daļā atgūšos,” pauž Višņakovs, tiesa, viņš arī piekrīt, ka šobrīd pretinieku aizsargi viņu uzmana ar pavisam citu rūpību nekā sezonas sākumā: „Agrāk par mani vispār nezināja, bet tagad aizsargi pievērš pastiprinātu uzmanību, sedz ciešāk. Taču tik un tā daudz kas atkarīgs no manis – jāiesit desmitais gols šosezon!”

Pagaidām Eduards guvis deviņus vārtus Ekstraklasē, bet „Widzew” atrodas pēdējā vietā, no priekšpēdējās vietas atpaliekot par septiņiem punktiem. „Widzew” ar septiņām citām vājākajām komandām (ieskaitot Denisa Rakela „Cracovia”) nu būs jāspēlē „izkrišanas grupā”, noskaidrojot to klubu, kurš pāries uz 1. līgu.

„Lodzas komandā jūtos labi,” noslēdz Višņakovs. „Līga ir spēcīgāka nekā Latvijas vai Kazahstānas. Ļoti vēlējos uz šejieni atbraukt un esmu patiesi apmierināts. Šeit esmu kopā ar brāli (Alekseju Višņakovu), kas visu padara vieglāku. Viņš pēdējā laikā nespēlēja traumas dēļ, bet nu jau ir vesels, un ceru, ka drīz varēs palīdzēt komandai.”

Izmantoties resursi:Eduards Visnakovs o szansach Widzewa na...Latvijas Savatē federācija Grostonas 6b, Rīga, LV-1013
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties