24.02.2015. 18:32
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 7. sezonas regulārā čempionāta noslēdzošo spēli šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» komanda, kas viesos tiekas ar Maskavas apgabala «Atlant». Rezultāts pēc pirmās trešdaļas ir 2:1 «Dinamo» komandas labā.

• Ābols: Beigas parādīja to, kāpēc neesam izslēgšanas spēlēs 2015. g. 22. februāris
  • Rīgas «Dinamo» aizvada pēdējo čempionāta spēli! šodien

Spēli tiešraidē translē kanālā «Viasat Sport Baltic».

Vārtu guvēji: 1:0 Miks Indrašis (Vilsons, Jurčina) (3:29, vair.), 2:0 Gints Meija (Genovejs, Ābols) (8:41, vair.).

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Ar rezultātu 2:1 vadībā atrodas rīdzinieki.

Vārti! 1:2. 15 sekundes pirms trešdaļas beigām mājinieki vienus vārtus atgūst. Ar precīzu metienu izcēlās Igors Levitskijs.

Perioda priekšpēdējā minūtē asumi pie «Dinamo» vārtiem. Uz 2 minūtēm noraidīts Broks Troters.

Burzma pie Džefa Delorjē vārtiem. Ripa vairākas reizes vārtu tuvumā mainīja saimnieku. Situāciju apslāpēja «Dinamo» vārtsargs, piespiežot ripu pie ledus.

Rit atklāts, acij baudāms hokejs.

Dinamo sagraus visas @hcatlant ceribas uz play-off??— Artūrs Haritonovs (@harisgaris) February 24, 2015

Pirmajā trešdaļā aizvadītas 11 minūtes.

8:41 min

Vārti! 2:0. Lielisku kombināciju ar precīzu metienu tukšajā vārtu stūrī vairākumā noslēdz Gints Meija, izvirzot savu komandu vadībā ar divu ripu pārsvaru.

Pārkāpums pret vienīgo vārtu autoru Miku Indraši. «Dinamo» otro reizi šajā spēlē nonāk vairākumā.

Vārti! 1:0. Rezultātu vairākumā atklāj Rīgas «Dinamo». Pēc teicamas Kaila Vilsona piespēles, Ates Engrēna vārtos ripu no vārtu priekšas iemeta Miks Indrašis, gūstot savu 31. rezultativitātes punktu. Līdz ar to Latvijas kluba uzbrucējam šī kļuvusi par rezultatīvāko sezonu KHL čempionātā.

Nepatīkamu savainojumu gūst «Dinamo» jaunais uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš vairāk par minūti atradās guļam uz ledus. Tomēr viņš pats saviem spēkiem spēja aizkļūt līdz rezervistu soliņam. Pretinieku hokejists par spēli pret Ābolu noraidīts uz divām minūtēm.