23.11.2017. 10:23

Amerikas Hokeja līgā Vilksas-Bāras/Skrentonas "Penguins" savā laukumā ar 4:2 pieveica "Lehigh Valley Phantoms", abus vārtus ielaižot pirmajā trešdaļā un turpinājumā atspēlējoties. Teodors Bļugers izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja noraidījumu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mājās pie panākuma tika arī Sanhosē "Barracuda", kas ar 5:3 apspēlēja Sanantonio "Rampage", iemetot divus vārtus pēdējo deviņu minūšu laikā. Rūdolfs Balcers divas reizes meta pa vārtiem un dueli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Hēršijas "Bears" savā laukumā ar 1:2 atzina Springfīldas "Thunderbirds" pārākumu. Kristofers Bindulis nebija pieteikumā. Klīvlendas "Monsters" viesos ar 2:3 bullīšos piekāpās Milvoki "Admirals". Edmunds Kivlenieks palika uz rezervistu soliņa.

ECHL līgā Orlando "Solar Bears" izbraukumā ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Džeksonvilas "Icemen". Mājinieki līdz 23. minūtei bija ieguvuši trīs vārtu pārsvaru, taču nespēja to noturēt. Mārtiņš Dzierkals rezultatīvi piespēlēja "Solar Bears" otrajos vārtos, tiekot pie ceturtā punkta piecos mačos. Viņa kontā arī pieci metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients -1.

Rietumu hokeja līgā "Medicine Hat Tigers" viesos ar 7:3 apspēlēja "Prince George Cougars". Nonākuši iedzinējos, "Tigers" hokejisti laika posmā no 14. līdz 24. minūtei iemeta piecas ripas pēc kārtas. Kristiāns Rubīns rezultatīvi piespēlēja sestajos vārtos, kas tika gūti mazākumā, un viņam tas bija astotais punkts 18 mačos. Aizsarga kontā arī divi metieni pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Savienoto Valstu Hokeja līgā Medisonas "Capitols" izbraukumā ar 2:4 atzina Omahas "Lancers" pārākumu. Verners Egle izdarīja vienu metienu un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650