31.12.2017. 10:39

Amerikas Hokeja līgā Matīss Kivlenieks nespēja glābt Klīvlendas „Monsters” no zaudējuma „Griffins” vienībai ar 3:5. Latviešu vārtsargs atvairīja 19 no 24 pretinieku metieniem. Četrus vārtus Kivlenieks ielaida jau mača pirmajā pusē līdz 32. minūtei, bet netika nomainīts. Šis viņam bija 11. zaudējums aizvadītajās 15 AHL spēlēs. Savukārt otrs Latvijas AHL vārtsargs Kristers Gudļevskis palika rezervē „Sound Tigers” uzvarā ar 5:0 pār „Devils”. Viņa partneris Kristofers Gibsons atvairīja visus 19 pretinieku metienus.

Bet Teodors Bļugers palīdzēja „Penguins” papildlaikā ar 2:1 pieveikt Hēršijas „Bears”. Bļugers pats punktus neguva, izdarīja divus metienus pa vārtiem, taču arī palika ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Mārtiņš Dzierkals šonakt nosūtīts no AHL komandas „Marlies”, kurā aizvadīja četras spēles, uz ECHL klubu Orlando „Solar Bears”, kas ar 1:7 cieta sakāvi pret Floridas „Everblades”. Dzierkals šajā komandai neveiksmīgajā spēlē izdarīja vienu metienu pa vārtiem un palika ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Savukārt Kristoferam Bindulim rezultatīva piespēle ECHL mačā pret Atlantas „Gladiators”, palīdzot savai „Stingrays” vienībai izcīnīt uzvaru 3:1. Bindulis punktu nopelnīja komandas trešo vārtu guvumā vairākumā, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bet pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu. Kopumā 15 spēlēs Bindulis sakrājis deviņus punktus (2+7).

Rezultatīva piespēle arī Kristiānam Rubīnam Rietumu hokeja līgā (WHL). Viņš palīdzēja „Tigers” ar 4:3 papildlaikā apspēlēt „Rebels”, un vārti pēc Rubīna piespēles tika gūti pirmajā periodā mazākumā. Rubīnam tas bija 13. punkts sezonas 33 spēlēs, un pagaidām viņš spēlējis pieticīgāk nekā pagājušajā WHL sezonā, kad 49 mačos savāca 24 punktus.

NCAA turnīrā Jānis Jaks „American Int`l College” sastāvā piedzīvoja zaudējumu pret Ziemeļaustrumu universitāti (1:3). Viņam neitrāls lietderības koeficients un viens metiens pa vārtiem, taču arī četras soda minūtes. Bet Mareks Mitens nepiedalījās „Lake Superior” uzvarā 4:1 pār Gvido Jansona un Filipa Bunča pārstāvēto Arizonas štata komandu. Buncis spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens, kamēr Jansons palika neitrāls.

Rezultatīvs mačs tikmēr Eduardam Tralmakam Maines universitātes uzvarā ar 5:2 pār „Rensselaer”. Tralmaks izdarīja divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja lietderības koeficientu plus trīs. 17 sezonas spēlēs Tralmaks savācis 14 punktus (7+7).