20.01.2017. 23:50

Čehijas augstākajā līgā Andra Džeriņa ''Mountfield'' ar 5:3 uzvarēja ''Mlada Boleslav''. Latvijas izlases uzbrucējs uz ledus pavadīja 13:21 minūti, bet šajā laikā paspēja iemest komandas pirmos un trešos vārtus, pie tam abus vairākumā. Džeriņam arī divu minūšu sods, septiņi metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmiens, divi bloķēti metieni, 11 no 26 uzvarēti iemetieni un lietderības koeficients plus divi.

Citā Čehijas čempionātā spēlē Roberta Bukarta ''PSG Zlin'' ar 4:2 apspēlēja Brno ''Kometa''. Bukarts nospēlēja 12:58 minūtes, no kurām 37 sekundes vairākumā, taču metienus pa vārtiem neizdarīja un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Austrijas spēcīgākajā čempionātā Grācas ''99ers'' ar latvieti Zinti Nauri Zuševicu sastāvā pieveica ''AV 19'' hokejistus. Zuševics ar precīzu metienu savai komandai otrajā trešdaļā sniedza 4:2 pārsvaru. Zintim arī divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients plus divi.

Divu Latvijas pieredzes bagāto hokejistu cīņā Vācijas čempionātā (DEL) Hertberta Vasiļjeva ''Pinguine'' ar 5:4 pieveica Arvīdu Reķi un ''Panther''. Herberts spēlēja savas komandas trešajā maiņā, bet Arvīds - otrajā. Herberts atdeva rezultatīvu piespēles Krēfeldes trešajos vārtos (3:2), bet Arvīds ar piespēli palīdzēja izlīdzināt rezultātu (2:2), kā arī nopelnīja divu minūšu sodu. Bijušais Rīgas ''Dinamo'' uzbrucējs Džastins Šags spēli Augsburgas rindās pabeidza ar 1+1.

Šveices augstākajā līgā (NLA) Ronalda Ķēniņa ''ZSC Lions'' ar 5:1 apspēlēja Ženēvas ''Servette''. Ķēniņš spēlēja 14:33 minūtes, no kurām 4:27 minūtes vairākumā, kas bija lielākais laiks komandā. Diemžēl latvietis palika bez punktiem, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Francijas čempionātā jeb ''Liga Magnus'' pie vārtu guvuma ticis Artūrs Mickevičs, kurš palīdzējis ''Lyon'' ar 2:0 uzvarēt ''Nice''. Mickevičam arī pieci metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients. Uzvarētāju sastāvā Miks Lipsbergs pa vārtiem meta četras reize un arī maču pabeidza ar neitrālu lietderību. ''Nice'' rindās Laurim Bajarūnam mača pēc rupjas spēles beidzās jau otrā perioda sākumā ar 5+20 sodu, bet Ričardam Birziņam trīs metieni un neitrāla lietderība.

Citā NLA spēlē Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina ''Lugano'' ar 2:3 piekāpās ''Klotten'' hokejistiem. Elvis atvairīja 22 no 25 pretinieku izdarītajiem metieniem pa vārtiem jeb 88 procentus. Ivars Punnenovs šoreiz palika uz soliņa, kamēr viņa konkurents par vietu vārtos atvairīja 30 no 31 metiena, taču ''Tigers'' pēcspēles metienos piekāpās (1:2) Bīles komandai.

Krievijas pēc spēka otrajā līgā (VHL) Artūra Ozoliņa pārstāvētā Angarskas ''Ermak'' ar 3:1 pieveica Sanktpēterburgas ''Dynamo'', kuras rindās otrajā uzbrucēju trijniekā spēlēja Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs un Leonīds Tambijevs ir galvenais treneris. Ozoliņš bija savas komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā, tomēr abi latvieši palika bez rezultativitātes punktiem.

Izmantotie resursi:Высшая хоккейная лига - Официальный сайтBK Mladá Boleslav - Mountfield HK, 20.01.2017 |...HC Kometa Brno - PSG Zlín, 20.01.2017 |...erstebankliga.athttps://www.telekomeishockey.de/eve...Game | Swiss Ice Hockey FederationGame | Swiss Ice Hockey FederationGame | Swiss Ice Hockey Federationligue_magnus.stats.pointstreak.com