05.10.2016. 09:08

Pirmajās sešās ar pusi minūtēs Goldensteitas "Warriors" pretinieku grozā sameta 27 punktus. Losandželosas "Clippers" spēja atbildēt ar sešiem punktiem pēc kārtas, tomēr pēc pirmās ceturtdaļas laukuma saimniekiem piederēja ievērojams pārsvars – plus 16.

Tas turpināja augt arī pirmā puslaika turpinājumā. No tālās distances uzbruka gan Klejs Tompsons, gan Kevins Durents, precīzus soda metienus pievienoja Stefens Karijs, un, dodoties lielajā pārtraukumā, Goldensteitas "Warriors" varēja lepoties ar 38 punktu pārsvaru – 71:33.

100 gūto punktu robeža tika sasniegta 51 sekundi līdz trešā ceturkšņa noslēgumam, kad pustālo metienu trāpīja Andrē Igudala, kurš nākamajā uzbrukumā piespēlēja un palīdzēja Deividam Vestam izcelties no groza apakšas. Temps netika samazināts, beigās Losandželosas "Clippers" sagraujot ar 120:75.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Tompsons, kurš trāpīja sešus no deviņiem tālmetieniem un nekļūdījās no soda metiena atzīmes. Nevainojami sodiņus izpildīja arī Durents, kurš pievienoja 21 punktu, trāpot trīs no četriem trīspunktniekiem. Viņa kontā arī septiņas piespēles un septiņas atlēkušās bumbas. 14 punktus iemeta Karijs.

Losandželosas "Clippers" nometnē neviens no starta piecinieka neiemeta vairāk par sešiem punktiem, bet rezultatīvākais bija centrs Morīss Speits ar 14 punktiem. Ar desmit piebalsoja Alans Andersons.

Pirmajā pārbaudes spēlē Goldensteitas "Warriors" izbraukumā ar 93:97 piekāpās Toronto "Raptors". Durents iemeta deviņus punktus, netrāpot septiņus no deviņiem metieniem un trīs reizes kļūdoties.