06.04.2016. 19:10
Baltkrievijas kausā futbolā šodien viesos pret ''Slutsk'' atbildes spēli ceturtdaļfināla ietvaros aizvadīja Kaspara Dubras pārstāvētā Baltkrievijas čempione Borisovas BATE, kas izcīnīja uzvaru ar 2:0 un divu spēļu summā bija pārāka ar pārliecinošu 3:0.

Abas komandas pirmo savstarpējo spēli BATE laukumā aizvadīja 19. martā, kad minimālu uzvaru ar 1:0 svinēja mājinieki. Pēc tam Kaspars Dubra pievienojās Latvijas izlasei, kuras sastāvā palīdzēja valstsvienībai spēlēt neizšķirti 0:0 pret Slovākiju un ar 5:0 sagraut Gibraltāru, abos mačos aizsargam dodoties komandas starta sastāvā.

Baltkrievijas kausa ceturtdaļfināla ietvaros šodien atbildes spēle norisinājās jau ''Slutsk'' laukumā, kur BATE katrā no puslaikiem guva pa vārtiem, mačā svinot panākumu ar 2:0, bet divu maču summā esot pārākiem ar pārliecinošu 3:0.

Latvijas izlases centra aizsargs Dubra bija komandas sākumsastāvā. Kaspars aizvadīja stabilu spēli aizsardzībā un brīžiem bija aktīvs arī pretinieku soda laukumā. Turnīrā pusfinālā BATE spēlēs pret ''Minsk'' un Soļigorskas ''Shakhtyor'' futbolistiem.

Latvijas Armvrestlinga federācija Hospitāļu 36-24, Rīga, LV-1013