20.09.2015. 21:36
Šodien jau piekto uzvaru Vācijas Bundeslīgā izcīnīja Dortmundes "Borussia", 5. kārtas mačā ar 3:0 pieveica Lēverkūzenes "Bayer". Pa vārtiem Jonasam Hofmanam, Sindzi Kagavam un Pjēram Emerikam Obamejangam. Dortmundei un Minhenes "Bayern" joprojām ir perfekta 5-0-0 bilance.

Sezonu ar četrām uzvarām sākusī Dortmundes "Borussia" uzņēma viduvēji spēlējošo Lēverkūzenes "Bayer". Dortmunde jau no pirmajām izteikti dominēja un kopumā loģiski 19. minūtē pārņēma vadību – Sindzi Kagava ar piespēli pāri "Bayer" vārtsargam Leno nogādāja bumbu Jonasam Hofmanam, 1:0.

Dortmunde turpināja radīt vārtu gūšanas iespējas, tomēr pirmajā puslaikā vārti vairs netika gūti. Viesiem bija pāris labi uzbrukumi puslaika noslēgumā, tomēr arī tie nebeidzās ar rezultatīvu sitienu. 58. minūtē Kagava jau bija uzbrukuma noslēdzēja lomā, sitot precīzi pēc Henriha Mhitarjana piespēles soda laukumā.

74. minūtē gala rezultātu uzstādīja Pjērs Emeriks Obamejangs, realizējot Matiasa Gintera nopelnīto pendeli. Obamejangam vārti visās piecās šīs sezonas Bundeslīgas spēlēs, Dortmunde izcīnīja gan rezultāta, gan spēles ziņā pārliecinošu uzvaru, joprojām ir turnīra vadībā, turklāt visos turnīros ir uzvarējusi jau 11 mačos pēc kārtas.

Citā mačā Gelzenkirhenes "Schalke" ar 1:0 viesos pieveica Štutgarti, kura joprojām cīnās bez punktiem, savukārt "Augsburg" pret Hannoveri (2:0) guva pirmo panākumu šosezon.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
18.09.2015. 21:30 FSV Mainz – Hoffenheim 3:1 (1:1) Malli 18' 61' 68' – Šmids 13'
19.09.2015. 16:30 Darmstadt – Bayern München 0:3 (0:1) Vidals 20'; Komans 62'; Rode 63'
19.09.2015. 16:30 Köln – Borussia M'Gladbach 1:0 (0:0) Modests 64'
19.09.2015. 16:30 Hamburger SV – Eintracht Frankfurt 0:0
19.09.2015. 16:30 Werder Bremen – Ingolstadt 0:1 (0:0) Hartmans 90'
19.09.2015. 16:30 VfL Wolfsburg – Hertha BSC 2:0 (0:0) Dosts 76' 88'(11m)
20.09.2015. 16:30 VfB Stuttgart – Schalke 0:1 (0:0) Sanē 53'
20.09.2015. 18:30 Augsburg – Hannover 2:0 (2:0) Esveins 29'; Veregs 32'(11m)
20.09.2015. 18:30 Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen 3:0 (1:0) Hofmans 19'; Kagava 58'; Obamejangs 74'(11m)