14.11.2014. 09:10
Maiami “Dolphins” komanda ar 22:9 Nacionālās futbola līgas (NFL) pirmajā 11. spēļu kārtas mačā pārspēja Bufalo “Bills”, kas viņiem bija ļoti svarīgs panākums cīņā par līderību savā divīzijā.

NFL 11. nedēļu atklāja ar maču, kurā savā starpā tikās komandas, kas līdz šim uzvaras un zaudējumus bija dalījuši uz pusēm, t.i., abām komandām bija iekrāti pieci panākumi, kas nozīmēja, ka šī mača uzvarētājs ne tikai tiek pie pozitīvas spēļu bilances, bet arī kļūst par AFC austrumu divīzijas otrās vietas ieguvēju, kā arī uzlabo savas iespējas iegūt “Wild card”, t.i., kvalificēties izslēgšanas mačiem.

Spēles pirmajā pusē, lai arī piezemējumi netika gūti un pirmie vadībā izvirzījās “Dolphins”, Bufalo vienība tika pie sešiem punktiem, pateicoties bijušā Maiami komandas kikera Dena Kārpentera realizētajiem brīvsitieniem. Arī trešās ceturtdaļas sākumā Kārpenters bija precīzs, taču lielākā “Bills” komandas nelaime bija tajā, ka tieši kikeris bija vienīgais, kas šajā mačā viņu labā prata gūt punktus.

Šādu dāvanu, protams, nevarēja neizmantot “Dolphins”, kuri mača pēdējās 18 minūtēs guva 19 punktus, ar ko bija pilnīgi pietiekoši, lai svinētu pārliecinošu uzvaru. Vispirms Raiens Tanehils ar piespēli ieskaites zonā atrada Brendonu Gibsonu, vēlāk 2 punkti tika gūti pēc “Safety” situācijas, bet pēdējā ceturtdaļā Raiens Tanehils atkal bija precīzs rezultatīvā piespēlē, šoreiz asistējot Džarvisam Lendrijam, bet Kalebs Sturģis, kurš atklāja rezultātu šajā spēlē, to arī noslēdza, realizējot 32 jardu tālu tiešo brīvsitienu.

Raiens Tanehils šajā mačā izcēlās ar 240 jardu guvumu, realizējot 26 no 34 piespēlēm. Pussargs Lamars Millers izcēlās ar 86 jardu guvumu 15 mēģinājumos, bet produktīvākais piespēļu ķērājs bija Braiens Hārtlains, kurš notvēra trīs no četrām piespēlēm, kas viņam kopā deva 55 jardus.

Zaudētāju saspēles vadītājs Kails Ortons šajā spēlē realizēja 22 no 39 piespēlēm un guva 193 jardus. No pussargiem veiksmīgākais bija Entonijs Diksons ar 35 jardiem, bet uzbrukumā 74 jardus guva Kriss Hogans.

Nikels Robijs un Djūks Viljamss bija arī tie, kas prata izmantot “Dolphins” kļūdas, t.i., savāca abas floridiešu zaudētās bumbas.

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...ESPN: The Worldwide Leader In Sports

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana