22.07.2016. 08:36
Aizvadītās nakts Augstāko beisbola līgu (MLB) cīņā starp Losandželosas "Dodgers" un Vašingtonas "Nationals" uzvaru ar 6:3 izcīnīja Kalifornijas komanda, bet galvaspilsētas komandas metējam Stīvenam Strasbūram nācās piedzīvot pirmo zaudējumu šosezon.

Losandželosas komanda visu faktiski izšķīra jau līdz spēles trešā ininga vidum, kad bija guvuši visus sešus savus punktus, tiesa, atlikušajā laikā viņiem bija jānotur vadība, kas arī izdevās, jo astoņu metēju rotācija zaudēja tikai trīs punktus. Par spēles varoni kļuva Džastins Tērners, kurš divas reizes raidīja bumbiņu ārpus laukuma un kopā guva piecus punktus.

Tiesa, lai cik labs ne būtu Tērnera sniegums, daudz lielāka uzmanība tika pievērsta tieši viņa oponentam, kurš viņam meta bumbiņas, proti, Vašingtonas "Nationals" dūzim Stīvenam Strasbūram. Viņš pirms mača šajā sezonā nebija zaudējis nevienu spēli, taču šoreiz bijušo MLB drafta pirmo numuru piemeklēja vājuma brīdis un viņš zaudēja sešus punktus un pieļāva septiņus sitienus. Kopumā gan viņš 10 reizes pārspēja savus oponentus un pēc trešā ininga punktus vairs nezaudēja, taču komandas biedri šoreiz nespēja palīdzēt vienības līderim un nu viņam 14 mačos ir 13 uzvaras un viens zaudējums.

Vēl, runājot par spēļu dienas izcilniekiem, var izcelt Francisko Liriano no Pitsburgas "Pirates", kurš 13 reizes no spēles izslēdza pretinieku (Milvokī "Brewers") sitējus un palīdzēja "Pirātiem" tikt pie uzvaras ar 5:3. Savukārt Bostonas "Red Sox" ar 13:2 sagrāva Minesotas "Twins". Kopumā viņiem pretinieki ļāva izdarīt 17 sitienus. Zīmīgi, ka par spēles galveno varoni kļuva Davids Ortizs, kurš savu profesionālo karjeru sāka tieši Minesotā, kopā guva četrus punktus un tieši viņa "Home run" sitiens astotajā iningā noslēdza mača rezultatīvo uzbrukumu sēriju.

Viesi Mājnieki Rezultāts
Padres Cardinals 5:6
Dodgers Nationals 6:3
Orioles Yankees 4:1
Marlins Phillies 9:3
Brewers Pirates 3:5
Twins Red Sox 2:13
Tigers White Sox 2:1
Braves Rockies 3:7
Rays Athletics 7:3

Izmantotie resursi:MLB.com | The Official Site of Major League...ESPN: The Worldwide Leader in SportsBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties