01.07.2015. 21:00
Latvijas Futbola federācija paziņojusi, ka Latvijas tiesneši apkalpos divas Eiropas līgas pirmās kārtas spēles - Vadims Direktorenko būs galvenais tiesnesis "West Ham" un "Lusitanos" spēlē rītvakar, bet Aleksandrs Anufrijevs devītajā jūlijā tiesās "Reykjavik" un "Cork City" maču.

Vadims Direktorenko rītvakar Eiropas līgas spēli tiesās ar saviem asistentiem Raimondu Tatriku un Jevgēņiju Morozovu, bet ceturtā tiesneša pozīcijā darbosies Aleksandrs Anufrijevs. Anglijas Premjerlīgas kluba "West Ham" spēlē pret Andoras "Lusitanos" favorīte ir visai izteikta, turklāt tā norisināsies "West Ham" laukumā, kurā ir vietas 35 tūkstošiem līdzjutēju. "West Ham" Premjerlīgas sezonu noslēdza 12. vietā, taču vietu Eiropas līgā ieguva kā "Fair Play" ranga līdere Anglijā.

Savukārt 9. jūlijā vēl viena Latvijas tiesnešu brigāde Aleksandra Anufrijeva vadībā (asistenti - Romāns Platonovs unAleksejs Griščenko; ceturtais tiesnesis - Aleksandrs Golubevs) apkalpos UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārtas atbildes spēli Reikjavīkā starp "Reykjavík" (Islande) un "Cork City" (Īrija) komandām.

Savukārt Latvijas tiesnesis Andris Treimanis rīt dosies uz Grieķiju, kur tiesās Eiropas U17 čempionāta finālturnīru. Tas sāksies sestajā jūlijā un noslēgsies 13. datumā.

Spēles rīt Eiropas līgā aizvadīs arī Latvijas klubi, kuri šodien veikuši pēdējos papildinājumus savos pieteikumos. "Skonto" pieteikusi nesen īrē iegūto Andreju Kovaļovu, kurš debijas spēlē pret "Ventspili" guva komandas vienīgos vārtus. "Jelgava" nokārtojusi visas formalitātes jauniegūtā Krievijas uzbrucēja Vjačeslava Suškina gadījumā un paspējusi viņu pieteikt, tāpat kā to Jūrmalas "Spartaks" izdarījis ar savu leģionāru Fērdinandu Takji.

Lai arī pieteikumu termiņš jau sen iztecējis, UEFA likumi saglabā iespēju līdz pirmsspēles dienas pusnaktij papildināt A pieteikumu ar vienu spēlētāju, ko izmantojuši visi trīs Latvijas klubi.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācijaDartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties