20.01.2015. 20:42
2015. gadā pirmoreiz bez punktiem palika Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas nespēja gūt vārtus pret turnīra labāko aizsardzību un līdervienību Maskavas CSKA, piedzīvojot neveiksmi ar 0:3. Laukuma saimnieki katrā trešdaļā guva vienus vārtus. "Dinamo" trīs spēļu izbraukumu noslēgs ceturtdien pret Čerepovecas "Severstal", kas arī turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs.

Informācija tiek papildināta...

Lai gan Kontinentālās hokeja līgas līdere Maskavas CSKA šovakar iztika bez divu rezultatīvāko spēlētāju - Aleksandra Radulova un Stefana Da Kostas - palīdzības, tieši laukuma saimnieki 12. minūtē izvirzījās vadībā, pārsvaru vairs neatdodot. Rīgas "Dinamo" aizsardzības balstam Krišjānim Rēdliham neizdevās ripu izmest ārpus aizsardzības zonas robežām, un tas ļāva metiena pozīcijā nonākt čehu aizsargam Ondržejam Ņemecam, pēc kura raidījuma ripa atsitās pret Sergeja Andronova kāju un atrada ceļu starp Džefa Delorjē kājsargiem - 1:0.

Džefs Delorjē (Jakubs Sedlāčeks); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Grīnbergs - Mārtiņš Porejs; Broks Troters - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš - Miks Indrašis - Mārtiņš Cipulis, Rodrigo Ābols - Andris Džeriņš - Gints Meija, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs.

Vārti: 11:58 Andronovs (Ņemecs, Hjalmarsons) 1:0, 27:40 Mamins (Teļegins) 2:0, 43:06 Hjalmarsons (Grigorenko, Engkvists) 3:0Soda minūtes: 8:8Vārtsargi: Staņislavs Gaļimovs - Džefs Delorjē