28.01.2014. 18:18

Rīgas «Dinamo» un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» 0:0 (0:0, 0:0, 0:0). Vārtsargi: Sedlāčeks (14/14) - Kasutins (15/15). Soda minūtes: 4-25.

Atgādinām, ka izbraukuma tūri «Dinamo» sāka ar smagu zaudējumu pret Podoļskas «Vitjaz» (2:6), bet turpinājumā ar 4:2 uzvarēja Maskavas «Dinamo» un ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica Kazaņas «Ak Bars».

Nākamo maču «rīdzinieki» aizvadīs tikai pēc olimpisko spēļu pārtraukuma KHL čempionātā, kad 26. februārī savā laukumā uzņems Zagrebas «Medveščak» hokejistus

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 18:18 18:18

Spēles 2. trešdaļa beigusies.

18:16

Mazākums izturēts.

18:12

Jēkabam Rēdliham divu minūšu noraidījums. Dinamo mazākums.

18:11

Vairākumu realizēt neizdodas.

18:08

Torpedo mazākums neļauj rīdziniekiem tikt līdz labam metienam.

18:07

Vēl trīs minūtes vairākumā.

18:06

Pēc Vilsona metiena ripa trāpa pa vārtu stabu.

18:06

Dinamo piecas minūtes spēlēs vairākumā.

18:04

Žarkovs iesit pa galvu Haščākam, kuram pārsista uzacs. Torpedo hokejistam noraidījums līdz spēles beigām.

18:00

Pretuzbrukumā labs metiens Dārziņa izpildījumā, ripa pie Kasutina.

17:59

17:57

Pavlovs nopelna noraidījumu. Dinamo paliek četratā.

17:53

Pirmā reālā vārtu gūšanas iespēja - izgājiens 2 pret 1, bet Salminens netrāpa pustukšos vārtos.