28.02.2014. 21:15

Rīgas «Dinamo» un Maskavas «Spartak» 2:1 (0:0, 2:0, 0:1).  Hosa (Bičevskis, Dārziņš, 30), Ščehura (Robinsons, Pujacs, 31); Toluzakovs (Sorokins, Grišins, 42). Vārtsargi: Sedlāčeks (18/17) - Šestjorkins (20/18). Soda minūtes: 6-0.

Atgādinām, ka pirmajā spēlē pēc Sočo olimpisko spēļu pārtraukuma «rīdzinieki» trešdien ar 5:1 pārspēja Horvātijas klubu Zagrebas «Medveščak».

Atlikušajās regulārā čempionāta spēlēs «Dinamo» svētdien viesos tiksies ar Minskas «Dinamo», bet otrdien savā laukumā uzņems Doņeckas «Donbass» ar Oskaru Bārtuli sastāvā.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:18 21:18

Vēl viens noraidījums! Bīstami ar augstu paceltu nūju nospēlē Ščehura. Trešais mazākums spēlē!

21:16

Mazākums izturēts!

21:13

Dārziņam divu minūšu noraidījums! Dinamo otro reizi mačā paliek mazākumā!

21:10

42. minūte - Filips Toluzakovs ar ļoti precīzu metienu samazina rezultāta starpību līdz minimumam!

20:40

Bīstami arī pie Dinamo vārtiem, tomēr pārsvars rīdziniekiem!

20:33

31. minūte - Pēc Robinsona metiena cīņa vārtu priekšā un Pols Ščehura iestumj ripu vārtos!

20:33

2:0

20:31

30. minūte - Marcels Hosa apzinātu uzmet pa pretinieku hokejistu un ripa no viņa atlec vārtos!

20:31

1:0

20:29

Spēles vidus. Joprojām 0:0

20:26

20:24

Pēc Vandela metiena ripa trāpa pa vārtu pārliktni!

20:24

Noteikumus pārkāpj Jēkebs Rēdlihs, raidot ripu ārpus laukuma. Jāspēlē mazākumā!

20:22

Ļoti bīstams Spartak pretuzbrukums, labi nospēlē Sotnieks!

20:20

Otrās trešdaļas sākumā rīdzinieki aktīvāki!

20:17

Sākusies 2. trešdaļa!

19:59

Spēles 1. trešdaļa beigusies! 0:0

19:56

Labs moments Haščākam - gan ar pirmo, gan ar otro metienu tiek galā Šestjorkins.

19:47

Beidzot laba iespēja arī mājiniekiem!

19:45

Pirmā trešdaļa pusē. Pagaidām tuvāk vārtu guvumam bijuši viesi!

19:42

Lieliska iespēja atklāt rezultātu bija Spartak veterānam Kozlovam.

19:36

Bīstams moments pie Dinamo vārtiem, Sedlāčeks spēlē droši!

19:34

Spēles pirmajās minūtēs reālu vārtu gūšanas iespēju nav, laukumā līdzīga cīņa.

19:31

Dinamo vārtus šovakar uzticēts sargāt Sedlāčekam, bet Spartak vārtos Šestjorkins.