17.02.2013. 17:29
Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL regulārā čempionāta pēdējā spēlē savā laukumā pirmajā trešdaļā cīnās neizšķirti 1:1 ar Slovākijas komandu Bratislavas «Slovan».

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas «Dinamo» un Bratislavas «Slovan» 1:1 (1:1, 0:0, 0:0). Bukarts (K. Rēdlihs, 5); Sersens (Mikušs, Miklīks, 3, vair.)Vārtsargi: Jučers (5/4) - Janušs (8/7).Soda minūtes: 6-2.

«Dinamo» komanda šo maču aizvada nepilnā sastāvā - pirmajā maiņā kā ierasts ir Karsums, Ščehura un Indrašis, otrajā maiņā spēlē Bukarts, Džeriņš un Meija, trešajā - Skvorcovs, Džonsons un Pavlovs, bet ceturtajā maiņā ir tikai divi uzbrucēji - Biezais un Bičevskis. Tikmēr aizsardzībā spēlē Krišjānis Rēdlihs un Porejs, Sotnieks un Galviņš, kā arī Laviņš un Cibuļskis.

Mača sākums «rīdziniekiem» bija neveiksmīgs, jo pēc Meijas noraidījuma «Slovan» vēl vairāk sabojāja «Dinamo» mazākuma statistiku, kad Jučeru pārspēja Mihals Sersens - 0:1. Tomēr jau pēc nepilnām divām minūtēm otrajā spēlē pēc kārtas ar vārtu guvumu izcēlās Roberts Bukarts, atjaunojot līdzsvaru rezultātā - 1:1. Pēc gūtajiem vārtiem iniciatīva piederēja mājiniekiem, tomēr Poreja noraidījums atkal lika divas minūtes pavadīt mazākumā. Šoreiz nevienādos sastāvos vārti netika gūti, bet trešdaļas otrajā pusē vairāk un bīstamāk uzbruka «rīdzinieki».

Informācija tiks papildināta...

«Dinamo» komandai sezonas turpināsies ar dalību Cerību kausa izcīņā, kurā piedalīsies visas tās komandas, kuras neiekļuva Gagarina kausa izcīņā.