01.11.2013. 18:19

Rīgas «Dinamo» un Čerepovecas «Severstaļ» 1:0 (1:0, 0:0, 0:0).Vārtsargi: Telkvists (25/25) - Štepaneks (18/17). Cipulis (Ņiživijs, Ščehura, 12, vair.).Soda minūtes: 6-4.

Spēli ievērojami aktīvāk iesāka Čerepovecas komanda, kura vairākkārt bīstami apdraudēja viesu vārtus, bet pirmās trešdaļas vidū «Dinamo» hokejisti ieguva tiesības spēlēt vairākumā. Skaitliskajā vairākumā teicama saspēle izdevās Ņiživijam, Ščehuram un Mārtiņam Cipulim, pēdējām ar precīzu metienu izvirzot «rīdziniekus» vadībā - 1:0. Perioda turpinājumā laukumā ritēja līdzvērtīga spēkošanās, bet reāli vārtu gūšanas momenti radās reti.

Arī otro trešdaļu aktīvāk iesāka mājinieki, kuri divas minūtes spēlēja vairākumā, taču lielisks «Dinamo» vārtos bija Telkvists. Perioda vidū laba izdevība palielināt pārsvaru pēc Ozoliņa reida radās Hosam, taču jau nākamajā pretuzbrukumā «Severstaļ» nopelnīja otro iespēju spēlēt vairākumā. Trešdaļas otrajā pusē labākas iespējas gūt vārtus bija viesiem, taču arī «Dinamo» neizdevās izveidot rezultatīvu uzbrukumu, tādējādi pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāts bija 1:0.

Informācija tiek papildināta...

Atgādinām, ka izbraukuma spēļu sēriju «Dinamo» sāka ar zaudējumu «bullīšos» (3:4) Sanktpēterburgā, pēc tam ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā svinēja uzvaru Mitiščos, bet trešajā mačā ar 2:1 pieveica Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv».

Nākamo spēli «rīdzinieki» aizvadīs tikai 13. novembrī, kad savā laukumā uzņems vienu no Austrumu konferences līdervienībām Astanas «Baris».

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009