15.02.2013. 20:02
Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL regulārā čempionāta pirmspēdējā spēlē savā laukumā pēc pirmās trešdaļas cīnās neizšķirti 1:1 ar Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas CSKA.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas «Dinamo» un Maskavas CSKA 1:1 (1:1, 0:0, 0:0). Bukarts (12); Rilovs (Morisons, 15, vair.).Vārtsargi: Telkvists (5/4) - Staņa (8/7).Soda minūtes: 2-6.

Pirmā uzbrucēju maiņa arī šovakar bija nemainīga - Karsums, Ščehura un Indrašis, otrajā maiņā darbojās Bukarts, Džeriņš un Meija, trešajā - Skvorcovs, Džonsons un Pavlovs, bet ceturtajā - Ivanāns, Bičevskis un Biezais. Tikmēr aizsargu pārus veidoja brāļi Rēdlihi, Cibuļskis un Sotnieks, kā arī Laviņš un Porejs.

Spēles ievadā «rīdzinieki» ieguva tiesības uz vairākumu, taču to izmantot nespēja, tomēr pirmās trešdaļas vidū Roberts Bukarts izvirzīja laukuma saimniekus vadībā - 1:0. Pēc neilga laika «Dinamo» mazākumā atstāja Porejs un CSKA komanda apliecināja sava skaitliskā vairākuma spēku, kad ar metienu no zilās līnijas Telkvistu pārspēja Jakovs Rilovs - 1:1. Lai gan pēc pusminūtes mājinieki vēlreiz ieguva iespēju spēlēt vairākumā, arī šajās divās minūtēs Staņu pārspēt neizdevās.

Informācija tiks papildināta...

KHL regulārā čempionāta pēdējo spēli «Dinamo» komanda aizvadīs svētdien, kad savās mājās uzņems Bratislavas «Slovan» hokejistus.

Latvijas Armvrestlinga federācija Hospitāļu 36-24, Rīga, LV-1013
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA