15.09.2012. 18:00
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd savā laukumā aizvada regulārā čempionāta spēli pret Novokuzņeckas «Matllurg» vienību. Rezultāts pēc pirmās trešdaļas ir 1:0 «Metallurg» komandas labā.

Spēli šobrīd tiešraidē iespējams vērot kanālos «Viasat Sport Baltic» (VSB) un «TV6».

Vārtu guvēji: 1:0 Rendijs Robitails (Megaļinskis, Bumagins) (6:44, vair.).

Jau pirmajā spēles minūtē «Dinamo» pie pretinieku vārtiem radīja divas vārtu gūšanas iespējas, kā arī nopelnīja iespēju spēlēt vairākumā. Vairākumā mājinieki veica vairākus ļoti bīstamus metienus, tomēr pārliecinoši «Metallurg» vārtos darbojās Jurijs Kļučņikovs. Mazliet vēlāk uz noraidīto soliņu devās Aleksandrs Žirū, bet vairākuma izskaņā viesiem izdevās rezultātu atklāt - apspēlēts tika Miks Lipsbergs, bet Robiteils pēc atkārtota metiena raidīja ripu Telkvista sargātajos vārtos.

Uzreiz pēc zaudētājiem vārtiem mājinieki atkal nokļuva zaudētājos, kad sodu izpelnījās Jēkabs Rēdlihs, tomēr šoreiz «Dinamo» vārtu drošība tika nosargāta. Tuvojoties pirmās trešdaļas beigām, iniciatīva pamazām atgriezās «Dinamo» pusē. Labas iespējas izcelties neizmantoja Žirū, Džeimijs Džonsons un Gunārs Skvorcovs. Trešdaļas pēdējās divās minūtēs komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, tomēr vārti netika gūti.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs

Vārtsargi: Mīkaels Telkvists (Māris Jučers).

Aizsargi: Guntis Galviņš, Krišjānis Rēdlihs, Mārtiņš Porejs, Matjē Karls, Kristaps Sotnieks un Oskars Cibuļskis.

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums, Džeimijs Džonsons, Miks Indrašis, Roberts Bukarts, Robs Šremps, Aleksandrs Žirū, Māris Bičevskis, Andris Džeriņš, Elvijs Biezais, Elvijs Biezais, Gunārs Skvorcovs, un Gints Meija.

Pieklibo uzbrukums

«Dinamo» komandai jaunajā sezonā ir izteiktas problēmas ar momentu realizāciju. Rīgas kluba hokejisti pirmajās četrās spēlēs guvuši tikai sešus vārtus. Jāizceļ pirmais uzbrucēju trio - Mārtiņš Karsums, Džeimijs Džonsons un Miks Indrašis, kuri pretinieku vārtsargus sarūgtinājuši piecas reizes.

Vēl savu darbu laukumā veiksmīgi pilda jaunais ceturtais virknējums, bet no otrā un trešā tiek gaidīts lielāks pienesums.

Reklāma «Dinamo» vienīgo uzvaru šajā sezonā izcīnīja pirmajā izbraukumā, kur ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Slovākijas komandu Bratislavas «Slovan».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā Novokuzņeckas «Metallurg» ar nopelnītiem 7 punktiem pašlaik ieņem 6. pozīciju, bet Rīgas «Dinamo» 2 punkti dod 13. vietu Rietumu zonā.

Nākamo maču Rautakallio padotie aizvadīs pirmdien pret Habarovskas «Amur» vienību, bet pēc tam dosies uz trīs spēļu izbraukuma sēriju.