25.09.2013. 21:56
Šīvakara centrālajā Latvijas čempionāta hokejā spēlē ievērojami pastiprinātais Rīgas "Dinamo/Juniors" ar pārliecinošo 11:3 pārspēja "HK Ozolnieki/Monarhs" vienību, savukārt "HK Zemgale" guva panākumu pret Rīgas "Prizmu", bet "HK Kurbads" svinēja uzvaru pār Daugavpils hokejistiem.

Jau līdz ar mača pirmajām minūtēm vadību uzņēmās "Dinamo/Juniors" hokejisti, līdz perioda vidum Nikolaja Žurkova sargātos vārtus pārspējot gan Mārim Bičevskim, gan arī Rūdolfam Maslovskim un Krišam Lipsbergam. Otrās trešdaļas pirmajās minūtēs Ozolnieku hokejistiem izdevās atsspēlēties ar pusotras minūtes intervālu divus vārtus gūstot Aleksandram Kerčam.

Perioda turpinājumā divus vārtus guva Kārlis Ozoliņš, taču trešdaļas izskaņā 3:5 panāca Vadims Romanovskis. Trešajā periodā Žurkova vietā Ozolnieku vārtos stājās Edvīns Silvanieks, kurš nākamajās divdesmit minūtēs savos vārtos ielaida piecas pretinieku raidītās ripas, "Dinamo/Juniors" hokejistiem svinot uzvaru ar graujošo 11:3.

Ar diviem vārtu guvumiem maču noslēdza Kārlis Ozoliņš, Deivids Sarkanis un Rūdolfs Maslovskis rīdzinieku sastāvā, kā arī Aleksandrs Kerčs juniors Ozolnieku rindās.

Mača rezultātu jau tā 25. sekundē izdevās atklāt "Prizmas" spēlētājiem, kad precīzs bija Sergejs Pečura, taču pēc nepilnām divām minūtēm neizšķirtu panāca Kristaps Millers. Perioda turpinājumā precīzi bija arī Artjoms Ogorodņikovs un Jānis Bullītis, pirmajai trešdaļai noslēdzoties ar 3:1 jelgavnieku labā.

Kamēr otrā trešdaļa noslēdzās bez vārtu guvumiem, trešajā periodā 4:1 panāca Viktors Jasjonis, bet jau perioda otrajā pusē vienus vārtus "Prizmas" labā atguva Vadims Adoņevs. Jau pašā mača izskaņā piektos vārtus mājinieku labā guva Olafs Aploks, savukārt mača pēdējā sekundē 3:5 panāca Kārlis Brants.

"HK Kurbads" šovakar savā laukumā uzņēma Daugavpils hokejistus, mačā izcīnot uzvaru ar graujošo 10:3. Lai gan mača gaitā rezultāts vēstija arī 2:2 un otrās trešdaļas izskaņā tas bija vien 5:3 "Kurbada" labā, trešajā periodā Ruslana un Denisa Kurelašu sargātajos vārtos tika raidītas vēl piecas ripas, "Kurbads" hokejistiem izcīnot pārliecinošu uzvaru.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija