02.03.2014. 18:20
Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 2:5 atzina Minskas "Dinamo" pārākumu. Rīdzinieku labā vārtus guva Džeimijs Džonsons un Gunārs Skvorcovs. Šajā spēlē Rīgas klubam dažādu iemeslu dēļ nevarēja palīdzēt deviņi hokejisti.

, nra.lv, Sports

Pirmā perioda sākumā abas komandas demonstrēja ātru spēles tempu, jau pirmajās minūtēs savu vienību no vārtu zaudējuma glābjot norvēģim Larsam Haugenam. Minskas "Dinamo" vārtsargs gan nebija glābējs spēles septītajā minūtē, kad pēc lieliskas Marsela Hosas piespēles Haugenu pārspēja Džeimijs Džonsons.

Baltkrievi gan nepalika atbildi parādā un izmantoja savu pirmo skaitlisko vairākumu. Pēc Jēkaba Rēdliha noraidījuma Mikaelu Telkvistu pārspēja Minskas "Dinamo" uzbrucējs Andrejs Stass. Vairākuma iespēja bija arī Rīgas kluba hokejistiem, tomēr ar ļoti bīstamiem momentiem Haugena vārtu tuvumā neizcēlās.

Otro periodu rīdzinieki sāka piesardzīgāk, un trešdaļas vidū par to samaksāja ar divām ielaistām ripām. Telkvista vārtu priekšā par ripu veiksmīgi pacīnījās un pieredzējušo zviedru vārtsargu pārspēja Aleksandrs Materuhins, bet jau pēc trim minūtēm Rihards Lintners ar spēcīgu metienu minskiešu pārsvaru dubultoja.

Trešajā periodā Telkvistu vārtos nomainīja Jakubs Sedlāčeks, tomēr arī viņš bija spiests kapitulēt. Trešā perioda vidū Sedlāčeku pārspēja bijušais Rīgas kluba uzbrucējs Tomašs Surovijs. Skvorcovs vienu ripu pēc līnijtiesneša kļūdas (nepiefiksēts aizmugures stāvoklis) atguva, tomēr Rīgas dinamiešu pēdējo minūšu karstos uzbrukumus atvēsināja Zbiņeka Irgla metiens jau tukšos viesu vārtos.

Parīt Rīgas "Dinamo" aizvadīs pēdējo regulārā čempionāta spēli, uzņemot Oskaru Bārtuli un Doņeckas "Donbass". Mačs ar "Donbass" izšķirs, kura no abām komandām iekļūs labāko četriniekā un tādējādi nodrošinās sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933