17.10.2013. 22:34

Rīgas «Dinamo» un Bratislavas «Slovan» 4:3 (0:1, 3:2, 1:0). Hosa (Vilsons, Pavlovs, 24), Robinsons (Vilsons, Hosa, 35, vair.), Vilsons (Hosa, 39), Robinsons (Ščehura, 47); Netīks (Bartovičs, J. Mikušs, 13), Miklīks (Vondrka, Sersens, 22), Štainohs (Miklīks, 31, vair.).Vārtsargi: Telkvists (33/30) - Januss (24/20).Soda minūtes: 8-6.

Jau no mača pirmajām minūtēm laukumā ritēja aizraujoša spēle, kurā abām komandām netrūka iespēju gūt vārtus, taču labi darbojās vārtsargi - Telkvists un Januss. Tomēr pirmās trešdaļas 13. minūtē «Slovan» komandai izdevās laba saspēle un pēc Bartoviča piespēles ar precīzu metienu izcēlās Tomāšs Netīks - 0:1. Perioda atlikušajā daļā «rīdzinieki» bija aktīvāki un uzbruka vairāk, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Otrā trešdaļa «Dinamo» iesākās ļoti neveiksmīgi, jo jau 2. minūtē pēc Vondrkas metiena pirmais pie Telkvista atvairītās ripas bija Mihels Miklīks, panākot 0:2. Bet jau pēc nepilnām divām minūtēm mājinieku vārtu priekšā ripu saņēma Marcels Hosa, kuram ripa noslīdēja no nūjas, taču veiksmīgi tika garām «Slovan» vārtsargam - 1:2.

Perioda vidū 33 sekunžu laikā viesi nopelnīja trīs noraidījumus pēc kārtas (Reķis, Džeriņš, Sotnieks), tādējādi «rīdzinieki» vairāk nekā divas minūtes spēlēja trijatā pret pieciem, kas ļāva Bratislavas komandai atgūt divu vārtu pārsvaru - ar spēcīgu metienu vārtus guva Martins Štainohs (1:3). Tomēr trešdaļas izskaņā «Dinamo» pirmoreiz ieguva tiesības spēlēt vairākumā un jau pēc sešām sekundēm Mets Robinsons ar spēcīgu metienu no zilās līnijas samazināja rezultāta starpību - 2:3, bet perioda pirmspēdējā minūtē izlīdzinājumu panāca Kails Vilsons - 3:3

Trešā perioda sākumā pēc Pavlova pārkāpuma «rīdzinieki» palika četratā, tomēr «Slovan» hokejistiem vairākumu realizēt neizdevās, bet trešdaļas 7. minūtē ļoti labs un precīzs metiens padevās Robinsonam, kurš guva savus sestos vārtus šosezon, kas ir labākais rādītājs KHL starp aizsargiem - 4:3. Atlikušajā laikā laukuma saimnieki centās panākt neizšķirtu, tomēr «Dinamo» aizsardzībā darbojās droši un pārliecinoši, nosargājot panākumu.

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs nākamo pirmdien, kad izbraukumā spēkosies ar Prāgas «Lev» komandu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009