07.10.2017. 19:52

Spēles ievadā labi momenti izcelties bija abām komandām, tomēr gandrīz līdz pat pašām pirmā puslaika beigām rezultāts uz tablo saglabājās nemainīgs - 0:0. Pirms paša pārtraukuma Krievijas izlasei gan izdevās atklāt šī mača rēķinu - 44. minūtē "Krasnodar" kluba uzbrucējs Fjodors Smolovs ar veiksmīgu sitienu ar galvu izmantoja partnera centrējumu no stūra sitiena atzīmes un panāca 1:0 mājinieces labā.

Spēles liktenis izšķīrās otrā puslaika sākuma daļā, kurā dienvidkorejiešu futbolists Jo-Jungs Kims trīs minūšu laikā divreiz raidīja bumbu savos vārtos. Ja pirmajā reizē tas notika pēc stūra sitiena, kad bumba pret korejieti gluži vienkārši neveiksmīgi atsitās (2:0 Krievija), tad otrajā gadījumā Kims skrējienā bumbu pasita garām savas valstsvienības vārtsargam un vārtos (3:0).

83. minūtē Krievijas izlase guva arī savu ceturto panākumu. Viens pret pretinieku vārtsargu nonāca "Tosno" uzbrucējs Antons Zabolotnijs, kura sitiens tika atvairīts, taču pirmais pie atlēkušās bumbas bija 21 gadu vecais Maskavas "Lokomitiv" pussargs Aleksejs Mirančuks - 4:0.

Dienvidkorejas futbolisti gan nepalika tukšā, pašā cīņas noslēgumā divus vārtus atspēlējot un padarot spēles gala rezultātu krietni vien cienīgāku - 2:4. Jāatzīmē, ka arī Dienvidkorejas izlase sev ir garantējusi vietu nākamajā Pasaules kausa finālturnīrā.

Krievija - Dienvidkoreja 4:2 (1:0)Vārti: Smolovs 44`, Kims (s.v.) 55`, 57`, Mirančuks 83` - Kvons 87`, Ji 90`+3`.Krievija: Akinfejevs, Kudrjašovs, Džikija, Žirkovs (Raušs 64`), Antons Mirančuks (Tarasovs 46`), Jerohins (Aleksejs Mirančuks 74`), Kuzjajevs (Ozdojevs 75`), Samedovs (Fernandešs 64`), Smolovs (Zabolotnijs 80`), Kokorins.Dienvidkoreja: S.-G. Kims, Jangs (Ki 63`), J.-J. Kims, Č.-H. Kvons, J.-G. Kims (O 64`), V.-J. Kvons, Ko (Parks 70`), Lī, Č.-H. Kvons (Nams 79`), Sons (I.-S. Hvangs 79`), E.-J. Hvangs (Ji 64`).Bumbas kontrole (%): 47 : 53Sitieni (vārtu rāmī): 7 (5) : 12 (6)Stūra sitieni: 4 : 9Brīdinājumi: 2 : 1

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413