30.10.2015. 23:39
Francijas spēcīgākais futbola klubs PSG izbraukumā svinēja nepārliecinošu un smagu uzvaru pār "Rennes" (1:0), trīs punktus izraujot vien 15 minūtes līdz pamatlaika beigām. Vienīgos vārtus guva argentīniešu pussargs Anhels Di Marija.

Gan atsevišķu spēlētāju veselības problēmas, gan otrdien gaidāmā UEFA Čempionu līgas spēle pret Madrides "Real" diktēja PSG galvenā trenera Lorāna Blāna sastāva izvēli. Labās malas aizsargs Seržs Orjē darbojās sev neierastā centra aizsarga lomā, bet Edinsona Kavani un Zlatana Ibrahimoviča prombūtnē centra uzbrucēja pozīcija tika uzticēta flanga spēlētājam Esekjelam Laveci.

Neskatoties uz novājināto sastāvu, PSG ļoti labi sāka maču, jau pirmajā minūtē varēja gūt vārtus un spēles ievadā daudz kontrolēja bumbu. Tomēr "Rennes" prata izlīdzināt spēles gaitu un pirmā puslaika otrajā pusē pat pārņemt iniciatīvu.

Lai arī pēc pārtraukuma bumbas kontrole atkal pārgāja parīziešu rokās (kājās), vārtu gūšanas iespēju joprojām praktiski nebija. Otrā puslaika vidū Blāns veica uzreiz divas maiņas, laukumā sūtot Marko Verati un Tjagu Motu un pilnībā pārvēršot vidējo līniju. Un tieši Verati 75. minūtē ar tālu piespēli Lukašam Mouram ievadīja liktenīgo pretuzbrukumu.

Brazīlietis kreisajā flangā tika garām aizsargam un soda laukuma vidū piespēlēja Di Marijam, kurš līdz šim mirklim bija aizvadījis ļoti viduvēju maču, taču ar sitienu uzreiz no gaisa izrāva uzvaru un kļuva par galveno varoni (1:0). PSG tika pie kārtējiem trim punktiem un nezaudēto spēļu sēriju pagarināja līdz 23 mačiem (20-3-0, vārti 56:11). Pēdējo neveiksmi parīzieši piedzīvoja 21. aprīlī, kad ar 0:2 zaudēja Barselonā. Francijas čempionātā pēdējais zaudējums piedzīvots 15. martā Bordo (2:3). Kopš tā laika nezaudēta 21 spēle (19-2-0, vārti 57:15).

12. Sofians Bufāls Lille 4 (1)

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048