17.05.2012. 11:15

Ņūdžersijas Devils hokejisti otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences finālspēlē ar 3:2 viesos uzveica Ņujorkas Rangers, tādējādi revanšējoties par pirmajā mačā ciesto neveiksmi. Uzvaras vārtus trešā perioda sākumā guva Deivids Klārksons. Sērijā rezultāts kļuvis 1:1.

Devils hokejistus vairākumā vadībā izvirzīja Iļja Kovaļčuks – tas notika mača 14.minūtē. Tad otrajā periodā Rangers ar Marka Stāla un Krisa Kreidera pūlēm ieguva vadību, bet Raiens Kārters pirmspēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu.

Izšķirošos vārtus Deivids Klārksons guva 3.perioda 3.minūtē – tā viņam bija trešā iemestā ripa izslēgšanas turnīrā. Martins Brodērs velnu vārtos atvairīja 23 ņujorkiešu metienus. Nākamās divas spēles notiks Devils laukumā.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā Losandželosas Kings, kuru pārstāv arī Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Teda Nolana dēls Džordans, ar 2:0 ir vadībā pret Fīniksas Coyotes.