01.01.2013. 19:15

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Bruklinas "Nets" superzvaigzne Derons Viljamss atzinis, ka pie pieticīgā snieguma sezonas pirmajā pusē varētu būt vainojams fakts, ka saspēles vadītājam nav bijis laika pilnvērtīgai atpūtai jau kopš 2011. gada rudens.

2010. gada pasaules čempionātā Turcijā Viljamss nebija ASV izlases sastāvā, taču kopš 2011. gada rudens spēlējis nepārtraukti. Lai gan NBA bija lokauts, Viljamss devās uz Turciju, spēlējot "Bešiktaš" rindās. Lokautam noslēdzoties, Viljamss atgriezās Ziemeļamerikā un nospēlēja 55 spēles "Nets" sastāvā. Pēc NBA sezonas Viljamss sāka gatavoties Pekinas olimpiskajām spēlēm, bet pēc tām jau atkal bija jābūt "Nets" rīcībā.

"Nepaņēmu pārtraukumu. Pēc pagājušās sezonas ne brīdi nepārtraucu treniņus. Rītā pēc olimpiskajām spēlēm jau biju treniņā. Domāju, ka tā būs vislabāk," pēdējo pusotru sezonu atminējās Viljamss, kurš pirmajā sezonas pusē nav spējis attaisnot uz sevi un visu komandu liktās cerības Bruklinā. "Tagad uz visu atskatoties, iespējams, būtu bijis gudrāk kādu brīdi atpūsties, kas īpaši vajadzīgs ir manām kājām un potītēm."

"Pagājusī sezona bija saīsināta, bet pirms tam spēlēju Stambulā. Atpūta nav bijusi kopš tā laika," sacīja Viljamss, kurš šosezon vidēji guvis 16,3 punktus un atdevis 7,5 rezultatīvas piespēles. Divās iepriekšējās "Nets" rindās Viljamss vidēji guva 18 punktus un atdeva 10,8 piespēles. "Domāju, ka tikšu ar visu galā un ka [spēlēt un trenēties bez pārtraukuma] ir pareizi. Negribēju zaudēt sportisko formu."

Ar 16 uzvarām 31 spēlē "Nets" šobrīd atrodas septītajā pozīcijā Austrumu konferences tabulā. Pēc Eiverija Džonsona atlaišanas pagājušajā nedēļā Bruklina zaudējusi divas no trim spēlēm, tostarp piedzīvota sagrāve pret "Spurs" (73:104). Kluba vadība pagaidām galvenā trenera pienākumus uzticējusi Pīdžejam Karlesimo, kurš iepriekš veica asistenta darbu, bet paralēli notiekot sarunas par kāda augstas raudzes speciālista piesaisti.

Izmantotie resursi:nydailynews.comUrban Yoga, jogas telpa Dzirnavu 67 TC "Galleria Riga"-5.st., Rīga, LV-1011
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties